Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Да, това се случи, но защо само аз го чух ?

Да, това се случи, но защо само аз го чух ?

  • 30.01.13 10:55#1DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22Да, това се случи, но защо само аз го чух ? Здравейте, преди малко видях някаква тема на едно момче, което разказа как е видяло убийство и тн. но това е негова история. Моята е, че когато бях 2 клас живеех в друг квартал на града. На последния етаж на блока. Понеже ме беше страх да спя сама в другата стая, спях при мама и татко. Часът помня добре беше към 23:00. Чух как някой пее народна песен "Назад, назад моме Калино". Гласът беше мъжки и след като запя началото на песента каза : "НАЗДРАВЕ! ".

    Ужасно много се уплаших, защото гласът идваше отгоре, а ние живеехме на последния етаж. Събудих нашите, но те казаха, че не чуват нищо. Баща ми дори отиде да провери на покрива на блока, да не би да се е качил някой пиян. Когато се върна, каза че няма никой и те отново заспаха. Но наистина имаше някой там! Усещах го, а и го чувах ! Няколко месеца след това баща ми замина в чужбина, а дядо ми почина на рождения му ден. Сега когато прочетох чуждата история реших да разкажа и моята. Имаш нещо общо и не знам как да го тълкувам. Ако можете дайте някакво мнение. И НЕ - НЕ СИ ИЗМИСЛЯМ ИМАШЕ НЯКОЙ !!!!!!!!!! :Х
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.13 04:14#2super_girlsuper_girlНовакРегистрация: 13.10.12Град: -Отговори: 17от: Да, това се случи, но защо само аз го чух ? вярвам ти - ако чуваш такива неща почки всяка вечер или често ми пиши! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.11.13 10:49#3alirezaalirezaНовакРегистрация: 19.10.13Град: ПерникОтговори: 15от: Да, това се случи, но защо само аз го чух ? Защо да си измисляш.Отворила се е врата от отвъдният свят и си чула някой покойник да пее.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest