Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Странно усещане под дланите си

Странно усещане под дланите си

  • 25.01.13 06:38#1anonymanonymНовакРегистрация: 25.01.13Град: -Отговори: 3Странно усещане под дланите сиНе знам дали е за тук това, просто исках да споделя, че от няколко годинки насам усещам нещо много странно под двете си ръце, нещо като съпротивление и немога да разбера какво е, търслил съм литература, но не мога да открия нищо свързано с това... ако някой може да ми помогне.......
    благодаря.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.03.13 03:00#2CR7CR7НовакРегистрация: 02.03.13Град: -Отговори: 15от: Странно усещане под дланите сикакво по-точно в това чувство? като изтръпване?ОтговорОтговор с цитат
  • 26.03.13 11:10#3anonymanonymНовакРегистрация: 25.01.13Град: -Отговори: 3от: Странно усещане под дланите сине е изтръпване, нещо като слой под дланите на 2-те ръце. Няколко години беше само на дясната, но сега е и на двете.. м, свикнах с него, но незнам какво е и много искам да намеря някаква информация или някакво обяснение... ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 10:15#4КристиянКристиянНовакРегистрация: 13.02.12Град: СамоковОтговори: 8от: Странно усещане под дланите сиЗдравейте

    При мен се наблюдава подобен симптом.
    От доста одавна в дланите на ръцете си усещам напрежение и всякак въздухът там е по-различен.
    Правил съм си доста експерименти,с това ми състояние понякога е по-силно и усещането е до леко парещо а в други случаи е поносимо.
    Когато си ледна и в стаята е тъмно щом протегна ръце нагоре и обърна дланите си една към друга виждам нижки всякаш светкавици, но по-без материялни. Но това си го обяснявах с факта, че имам проблем с очите(невичдам добре в далечината), но с времето се оказа че не е така..... :x:
    Когато си бях в България, когато баба ми я болеше глава, тъй като тя има мигрена аз и правех масаж на главата защото тя ме молеше и много бързо и облекчаваше.....ние си го обяснявах ме така....тъи като недостига на кръв в главата се причинява от кръвното, то масата раздвижва и освобождава кръвните съдове и спомага за нормалната им работа....но аз съм правил опити при поставяне на ръцете на сантиметри от теренната част на главата и ефекта е същия....при положение, че медикаменти като (болкоуспокояващи) не деистват......
    Не се превземам, просто споделям тъй като видях подобна тема.......
    Опитвал съм да местя предмети с ръцете, но резултатите бяха никакво движение от страна на предмета към които се концентрираме енергия от ръцете ми.....това е.....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.13 03:05#5anonymanonymНовакРегистрация: 25.01.13Град: -Отговори: 3от: Странно усещане под дланите сиКакво е тоова........... ядосвам се .. понеже никъде немога да намеря нищо ( като информация) ;//ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest