Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Съществуват ли ангели хранители?

Съществуват ли ангели хранители?

  • 20.01.13 04:34#1Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17Съществуват ли ангели хранители?Здравейте,аз много се питам и чета някои истории за ангелите хранители.Дали те съществуват?Бихте ли ми обяснили по какъв начин да ги повикам,или да се свържа с тях.Ще ми е много любопитно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.13 03:13#2Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Съществуват ли ангели хранители?Благодаря,това си е доста интересно.Според мен съществуват и постоянно чета такива неща свързани с тях.Има и начини да се свържеш с тях да напишеш писмо към него и да го изгориш.Не знам дали се е получило.Но се надявам ОтговорОтговор с цитат
  • 01.02.13 03:47#3Weird GirlWeird GirlНовакРегистрация: 31.01.13Град: -Отговори: 5от: Съществуват ли ангели хранители?И аз вярвам в тях безрезервно . Правила ли си го това с изгореното писмо ? Нали всеки човек има свои собствен ангел хранител , чела съм доста методи с които можеш да откриеш своя ангел хранител и да се свържеш с него . ОтговорОтговор с цитат
  • 03.02.13 03:17#4Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Съществуват ли ангели хранители?Да правила съм го. Ще ми кажеш ли някой начин да се свържеш с тях? :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 06.02.13 11:03#5ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Съществуват ли ангели хранители?Доста уместен и хубав въпрос! Според мен съществуват, има начини,по които да си говорите, но честно казано не ми изглеждат много точни. Пък и все пак трябва да има диалог между вас, а не монолог. Самата аз в момента се уча как да го "чувам". Да звучи странно,но разбрах,че този начин е моят. Просто си изключваш съзнанието, не мислиш за нищо и се концентрираш. Първото нещо, за което се сетиш, "чуеш" или "видиш" без мисълта ти да действа значи всъщност той или някой друг се опитва да ти каже нещо.Странно е и звучи трудно, но поне не изисква нищо освен теб самия и то спокоен! Въпреки това бих се радвала ако постнете някои други начини за свързване! Успех и поздрави ! ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.13 07:45#6Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Съществуват ли ангели хранители?Благодаря ,наистина е леко трудно,но ще се опитам да го направя. :wink: Поздрави и благодаря!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest