Духове в стаята ми!

  • 18.01.13 03:28#1ГерганаГерганаНовакРегистрация: 17.01.13Град: -Отговори: 3Духове в стаята ми!Здравейте мили приятели.Когато бях малка около 9-10 годишна баба ми беше в болницата а аз бях тежко болна от ангина.Вечерта около 12-1 часа станах да пия вода (шишето с водата беше до мен).Когато надигнах шишето бях в паник видях силует на мъж.Беше бял той ту се появяваше ту се скриваше видях го.Беше се подпрял на баба на леглото.След това легна и захърка после започна да драска по леглото с остри и много големи нокти :cry: :cry: :x: ..........На сутринта имаше толкова голяма линия от нокти докато ги покажа на мама те някак изчезнаха.След това баба се върна от болницата и сега всяка вечер е до мен.Може би е моят починал дядо.Аз бях много привързана към него и много го обичах.ПОМОГНЕТЕ МИ КАКВО МОЖЕ ДА Е ТОВА .... Благодаря ви И СЕ ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО ИМА ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ.СЕГА ЧУСТВАМ,ЧЕ НЯКОЙ Е ДО МЕН. :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.03.13 04:11#2CR7CR7НовакРегистрация: 02.03.13Град: -Отговори: 15от: Духове в стаята ми!Очевидно е, че ангината ти е отворила тежка мозъчна травма и ти си се побъркала....ОтговорОтговор с цитат
  • 03.03.13 04:20#3АзАзНовакРегистрация: 02.03.13Град: ГрадецОтговори: 19от: Духове в стаята ми!Имам един въпрос-като се събуди от дългия сън прозореца отворен ли беше?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.03.13 07:48#4ГерганаГерганаНовакРегистрация: 17.01.13Град: -Отговори: 3от: Духове в стаята ми!А,ти не си ли се побъркал кат знаеш т :y: :y: :y: олкоз много ари чезвай ОтговорОтговор с цитат
  • 11.03.13 07:48#5ГерганаГерганаНовакРегистрация: 17.01.13Град: -Отговори: 3от: Духове в стаята ми!ммм не ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest