Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Тълкуване на сън - падане на 2та предни зъби

Тълкуване на сън - падане на 2та предни зъби

  • 18.01.13 09:24#1AsdfQwertyAsdfQwertyНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 2Тълкуване на сън - падане на 2та предни зъбиДобро утро.
    Притеснен съм.
    Сънувах за 1-ви път в живота ми, че след като си измих зъбите и си изплакнах устата с вода, докато се гледам в огледалото и усещам как ми падат 2-та предни зъби.. на тяхно място веднага имаше нови 2 с малко по-малки размери, леко по-бели и леко по-прави от тези които паднаха.. държах ги в ръцете си.. показах ги на родители ми и те ми казаха, че зъболекаря ще ми ги залепи без никакъв проблем, изобщо не се притесниха.. и аз се успокоих в съня си, понеже все пак на тяхно място имаше други 2 нови.. помня и че нямаше никаква болка докато падаха.. просто паднаха след леко разклащане от само себе си ...

    Четох че това е на смърт на близък


    Попаднах и на това тълкуване, което ми се стори в пъти по оптимистично от колкото смърт..

    ''Ако сънувате, че Ви падат зъбите, може би "се опитвате да поемете повече от колкото можете да преглътнете" в определена ситуация или връзка. Сънищата с падащи зъби може да са свързани с това че чувствате че сте загубили способността си да вземате решения и може би смятате, че някоя ситуация е излязла извън контрол или че сте поели в посока която не е по вкуса Ви.
    Тези сънища може да са индикатор за това, че не успявате да съберете цялата Ви необходима информация благодарение на която да можете да вземете правилно решение в някаква ситуация.

    В тези типове сънища е много важно да обърнете внимание на това как се чувствате, защото онова което усещате по време на тези сънища може да Ви разкрие какво означава съня Ви.
    Щастливи ли сте? Зъбите Ви падат, но на тяхно място израстват нови? Това може да означава, че се движите уверено напред в живота си.''


    Вие какво ще кажете?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.13 06:29#2Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: Тълкуване на сън - падане на 2та предни зъбиДа ти кажа при мен,като съм санувал такъв сън мее сполятявали големи проблеми :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.13 09:28#3AsdfQwertyAsdfQwertyНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 2от: Тълкуване на сън - падане на 2та предни зъбиВсъщност нищо не се случи ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest