Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Съществуват ли демони?

Съществуват ли демони?

  • 14.01.13 07:41#1Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17Съществуват ли демони?Здравейте!Питам се дали съществуват "демони"?Вярвам в такива мистични и страшни хеща, и се питах! Ако може да ми кажете! :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.01.13 10:05#2ДимоДимоНовакРегистрация: 07.06.11Град: -Отговори: 1от: Съществуват ли демони?ДА! СЪЩЕСТВУВАТ!
    Това са падналите ангели
    Всъщност по същество те са ангели но тъй като заради злото си съизволение те са били свалени от Небето в материалния свят Сега са тук на земята но са невидими за очите ни Понякога обаче по Божие допущение могат да се явяват в различна форма на хората Лично аз съм ги виждал когато бях малък Обикновено се явяват като малки уродливи и излъчват огромна злоба Но това е по-добрият вариант Защото пак по Божие допущение могат да се покажат и като светли ангели Дори да ни учат на добро с цел да ни погубят Тогава вече е много опасно
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.13 08:10#3Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Съществуват ли демони?Айй,това не е приятно ,но благодаря,че отговори на темата ми! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest