Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!

Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!

  • 13.01.13 04:10#1LoraLoraНовакРегистрация: 11.08.12Град: БургасОтговори: 3Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!Здравейте,
    Сънувах много странен сън вчера вечерта!
    Седях на един стол (май някъде навън,не беше в стая) и си правих нещо на телефона,изведнъж едно момче мина покрай мен и се опита да ми вземе телефона....не успя и аз продължих да си правя нещо.....той седна до мен и започна да ме гледа,буквално с един влюбен поглед....малко след това започна да говори нещо(за съжаление като се събудих вече бях забравила какво ми беше казал)..той говореше и изведнъж почувствах нещо,отидох при него и започнахме да се целуваме....след това видях как седя върху него и....сещате се ....и се събудих..!
    Ако някой може да ми каже какво означава,ще бъда много благодарна!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.13 07:38#2Mimata_Mimata_НовакРегистрация: 13.01.13Град: -Отговори: 17от: Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!Или това е било просто сън,или е знак,че ше имаш гадже! Поне аз така разбирам! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.13 09:18#3LoraLoraНовакРегистрация: 11.08.12Град: БургасОтговори: 3от: Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!Хахахах Ами дано!!! ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.13 10:50#4мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!Сънят ти вещае
    имаш проблем който искаш да решиш и се допитваш до приятел не не нправи това точно този приятел ще ти даде лош завистлив съвет. Този ти приятел не точно това лице което виждаш и много скоро ще го разбереш. Въптрешното ти подсъзнание иска да те предпази, нотрябва някои да ти го разтълкува и да те насочи.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.01.13 08:52#5LoraLoraНовакРегистрация: 11.08.12Град: БургасОтговори: 3от: Моля,помогнете да разбера сънят си!!!!Благодаря! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest