Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Една истинска история

Една истинска история

  • 11.01.13 12:40#1teodorateodoraНовакРегистрация: 11.01.13Град: -Отговори: -Една истинска историяЗдравейте! Моята история сигурно сте я чували милион пъти преди година се запознах с едно момче в заведението което работех в началото не беше нищо особено съобщения телефонни разговори и така нататък. Решихме да се срещнем точно на осми март и така започна нашата връзка всичко вървеше идеално запозна ме с майка си с брат си с приятели те си. Беше минало месец от както сме заедно една вечер бяхме събрани у тях всичко беше добре хапване пиене и така стана време да си ходим беше неделя и бяхме на работа на другия ден прибрах се и легнах писах му съобщение за лека нощ и сам заспала на сутринта прочетох съобщение от него " не сам за теб намери си по добър от мен". Доста се разстроих макар че мина само месец не го познавах толкова добре усещах че той е човека за мен писах му да остави на мен решението кое е по добре за мен и кое не е той така и не отговори. След седмица две ми предложиха работа в чужбина оправих си документите напуснах работа и бях готова да замина за да го забравя а да видя и малко свят споделих с една моя приятелка че ми липсва много. След няколко дена разбрах че тя му е писала че заминавам след две седмици както и да е нищо не казах тайно се надявах той да ми звънне и той наистина звъна видяхме се поговорих ме казах му че ще заминавам но той ме спря каза ми да не заминавам от този ден май месец ние не сме се разделяли и живеем заедно доста неща ни сполетяха лоши и хубави - разбрах че имам човек, на когото мога да разчитам наистина искам да пожелая на всеки един да намери половинката си
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.01.13 08:28#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Една истинска историятова е прекрасно което ти се е случило.дай боже всеки му.знам само че писано ли ти е да бъдеш с даден човек ще бъдеш.още веднъж се убедих в това.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 07:29#3BellBellНовакРегистрация: 22.06.13Град: ПловдивОтговори: 11от: Една истинска историяТова е прекрасно! много красива история ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest