Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ...

За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ...

  • 03.01.13 03:52#1DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Здравейте отново. От доста време насам не съм писала и сега се нуждая отново от съвет. Като доста млади дами и аз искам да изглеждам добре. Проблемът е, че съм с наднормено тегло. Чувствам се като прасенце  . Не мога да намеря диета точно като за мен. А и не мога да си позволя доста скъпи храни, хапчета, чай и пр., поради ниските заплати на родителите ми. Търся естествен начин да отслабна. Много желая да е ефикасно отслабване а не само за 1-2 месеца Не знам просто как. Точно заради това, реших да се допитам до вас, защото знам, че не съм само аз с този проблем. 167 висока съм и съм към 67 килограма. Не мога да тренирам всеки ден (всяка сутрин или вечер), защото съм само първа смяна, а и вечер зимата е студено, заледено... :/ Не мисля че е много нормално теглото ми, а и сама се виждам колко зле ми е тялото. Моля ви, дайте ми някакъв хранителен режим или няколко съвета !!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.13 01:41#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... теглото ви е идеално според ръста ви.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.13 12:42#3DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... не мисля, защото бедрата ми са големи и имам отпуснато коремче ОтговорОтговор с цитат
  • 05.01.13 07:17#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... това ли е най важното нещо в живота ви.?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.01.13 05:48#5DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Е не е най-важното, но пък всички започнаха да ръсят някакви обиди по мой адрес... и не е приятно ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.13 02:46#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... отвърнете им и вие.това е най лесно.не се оставяйте да бъдете жертва.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.13 04:29#7DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Да, но така до време ... а и не споровете и обидите са най-добрите решения. Благодаря Ви все пак ОтговорОтговор с цитат
  • 09.01.13 09:47#8GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Здравей, и аз като теб и всички жени по-света искаме да изглеждаме по слаби и по красиви.
    И аз тако теб търсех алтернатива. По принцип още се нагласям психически за новия режим на хранене който ще си направя, но....
    Мога да ти дам няколко съвета или да ти дам линкове със фитнес програми с качен хранителен режим на тях.
    Какво е важно да знаеш...ЧЕ ТРЯБВА ДА ЯДЕШ.
    Глада е враг на тялото, и още повече няма да ти докара нищо хубаво. Имай на изпредвид, че режима задължително трябава да е с фитнес, не е задължително да ходиш по фитнес залите има вече и програми за в къщи по 15 мин на ден
    Ако искаш пиши ми на лично и ще ти пратя информация, от къде какво да дръпнеш. Аз тренирах около 2 месеца лятото, мога да ти кажа че бях заредена с енергия, умората изчезна, и самочувствието ми се покачи значително

    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.01.13 02:37#9DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Ох Благодаря МНОГО !!! ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 07:59#10Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Здравей,
    преминала съм по твоя път заради такива коментари, и се подложих още от 6 клас на някаква диета, хем ми дойде добре, защото все още съм си запазила формата, но хем не е добре, защото тогава не съм била мн информирана, на училище не ни учиха на такива неща, нямах компютър, интернет да разуча и почнах да ям много малко по 2 филийки и повече ябълки - имахме на дървото, и след това активни мои гимнастики - скачане, бягане на място, ей такива.По-нататък се научих и коремни преси но мн по-късно 2г след това - по 150 правех на курсове и почивки.Та проблема е че започнах често да боледувам, имунната ми система отслабна и се вманиачих, вс еповече и повече правех докато не стана толкова слаба почти като анорексичка, бях паднала на 35кг за около 1,45-150 (по принцип съм миньон).Всичко ми се чудеха но и казваха че много съм отслабнала.Човек като отслабне много погрознява и в лице на скелет прилича ужас каква съм била глупава.
    Но после се пооправих, качих си килца нормални и сега съм около 1,55 или повече,45,46кг.Даже мисля че още ми трябва ама качва на дупето и корема а там не искам повечеПо едно време много спортувах и добре съм правила защото е отразено добре.Сега си ям спокойно, не се лишавам, но и не прекалявам.Ям нормално.
    Та на темата ти моя съвет е не прави като мен да не ядеш.Хапвай си,не гладувай, яж зеленчуци,плодове,по-леки храни, не се лишавай и от пикантни но с доза,по умерено, и повече движение и спорт,не е казано на фитнес да даваш пари, ние нямаме фитнес тук, измисли си домашни упражнения, редовно ги изпълнявай, намисли си час.Поне 30мин отдели за упражненията.Но не натоварващи и резки, първо от по-леко,физ зарядка,и го давай по-леко не се претоварвай, трябва да го правиш с удоволствие, не да си мислиш "офф идват трудните мъчителни".Сама си се организирай такаКарай колело и това е полезно, ходи пеша на училище ако ти е по-близо.Не с еподлагай на диети.Като не ядеш ще отслабнеш и в лицето много и ще избледнееш.И никакви лекарства и добваки, сега хората се побъркаха с тея "лесни начини".Но хем са много вредни, хем ще ти излязат през носа.Естествено както си се ориентиралаа и пий повече течности, те намаляват чувството за глад.Да, зимата не е много за спортуванелятото по-добре.УСПЕХ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.13 08:01#11Suni DaniSuni DaniНовакРегистрация: 17.12.11Град: -Отговори: 74от: За да се чувствам добре, трябва и да изглеждам добре ... Здравей,
    преминала съм по твоя път заради такива коментари, и се подложих още от 6 клас на някаква диета, хем ми дойде добре, защото все още съм си запазила формата, но хем не е добре, защото тогава не съм била мн информирана, на училище не ни учиха на такива неща, нямах компютър, интернет да разуча и почнах да ям много малко по 2 филийки и повече ябълки - имахме на дървото, и след това активни мои гимнастики - скачане, бягане на място, ей такива.По-нататък се научих и коремни преси но мн по-късно 2г след това - по 150 правех на курсове и почивки.Та проблема е че започнах често да боледувам, имунната ми система отслабна и се вманиачих, вс еповече и повече правех докато не стана толкова слаба почти като анорексичка, бях паднала на 35кг за около 1,45-150 (по принцип съм миньон).Всичко ми се чудеха но и казваха че много съм отслабнала.Човек като отслабне много погрознява и в лице на скелет прилича ужас каква съм била глупава.
    Но после се пооправих, качих си килца нормални и сега съм около 1,55 или повече,45,46кг.Даже мисля че още ми трябва ама качва на дупето и корема а там не искам повечеПо едно време много спортувах и добре съм правила защото е отразено добре.Сега си ям спокойно, не се лишавам, но и не прекалявам.Ям нормално.
    Та на темата ти моя съвет е не прави като мен да не ядеш.Хапвай си,не гладувай, яж зеленчуци,плодове,по-леки храни, не се лишавай и от пикантни но с доза,по умерено, и повече движение и спорт,не е казано на фитнес да даваш пари, ние нямаме фитнес тук, измисли си домашни упражнения, редовно ги изпълнявай, намисли си час.Поне 30мин отдели за упражненията.Но не натоварващи и резки, първо от по-леко,физ зарядка,и го давай по-леко не се претоварвай, трябва да го правиш с удоволствие, не да си мислиш "офф идват трудните мъчителни".Сама си се организирай такаКарай колело и това е полезно, ходи пеша на училище ако ти е по-близо.Не с еподлагай на диети.Като не ядеш ще отслабнеш и в лицето много и ще избледнееш.И никакви лекарства и добваки, сега хората се побъркаха с тея "лесни начини".Но хем са много вредни, хем ще ти излязат през носа.Естествено както си се ориентиралаа и пий повече течности, те намаляват чувството за глад.Да, зимата не е много за спортуванелятото по-добре.УСПЕХ мисля че не трябва да смъкваш много, не е най-важното както казаха по-горе но ако толкова искаш само стегни тук там:П
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest