Книгa със Зaклинaния

  • 29.12.12 12:05#1SomeBodySomeBodyНовакРегистрация: 14.02.12Град: -Отговори: 8Книгa със ЗaклинaнияИскaм дa помоля зa помощ.
    Съжaлявaм, aко имaм грешки, от телефон съм.
    Някой дa знaе от къде могa дa изнaмеря еднa истинскa книгa със зaклинaния.
    Не вярвaм дa се купувa от книжaрницaтa, зa товa питaм, aко някой имa тaкaвa оригинaлнa книгa /нaпример зaвещaнa от прaродителите му/ кaк могa дa нaмеря тaкaвa. Aко я продaвaте, колко струвa и aко ви помоля, бихте ли снимaли сaмо едно зaклинaние, което в моментa ми е спешно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.12 04:59#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Книгa със Зaклинaнияза какво става дума?ОтговорОтговор с цитат
  • 30.12.12 10:49#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Книгa със ЗaклинaнияВместо да се занимаваш с вещерски работи използвай мозъка си.
    Сега ще сметнеш за обида, но тези неща се връщат тройно, магия за добро или лошо се връща на теб, близките ти и следващите поколения. Някой ако ти е казал, че има бяла магия /добра/ и няма да носиш последствия- излъгал те е.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 10:35#4КристиянКристиянНовакРегистрация: 13.02.12Град: СамоковОтговори: 8от: Книгa със ЗaклинaнияВиж аз незнам как мислиш, че някои ще ти даде книгата си която му е предавана от поколение на поколение и е на 180 години по данните от баба му....
    Говоря за себе си разбира се....но просто незнам понякога вие хората си мислите че всичко се купува с пари и въобще не поглеждате от другата страна.
    Такава реликва е безценна не толкова заради информацията си, а там са оставени следите от моите баби и дядовци, такова нещо ще е най голямия грях да ти бъде продадено....!
    Но зависи за какво ти трябва заклинание......в нета има доста информация ако аз също мога да дам информация при зададен въпро....но най-добре ще е да потърсиш информация в Латинския сайт!!!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest