Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Умрях и получих втори шанс

Умрях и получих втори шанс

  • 29.12.12 06:09#1KonstantinKonstantinНовакРегистрация: 29.12.12Град: ВарнаОтговори: -Умрях и получих втори шансВсичко се случи в един мой сън преди 1 година и все още ме притеснява случилото се.
    Вървях с двама приятели по една главна улица до вкъщи когато изведнъж всичко изчезна и се озовах в асансиора на блока ми. Освен мен в асансиора бяха един мой добър приятел и една непозната жена.Имаше и едно улично кошче за боклук в асансиора. Асансиора беше на партера на блока и изведнъж започна да се движи надолу -1 -2 -3 и така докато не спря пред една врата която беше цялата в някакви тръни и храсти. Изведнъж вратата се отвори и приятелят ми и жената ме вкараха в помещението отвъд вратата насилствено. Помещението беше тъмно. Там видях силует на стар човек. Според мен това беше Дявола, защото ми изрече следните думи "Ти си мъртъв душата ти е моя". Аз бях супер уплашен и тръгнах да бягам обратно към асансиора, но Дявола ми каза "Имаш много грехове неможеш да избягаш" и тогава аз взех уличното кошче за боклук което беше в асансиора и го оставих в помещението и бързо се качих в асансиора като приятелят ми и жената вече ги нямаше там. Изведнъж всичко стана светло бях на небето и видях една светлина която ми каза "Получаваш втори шанс не го пропилявай". След това се озовах в стаята си и всичко беше както трябва, но знаех че все оше сънувам. Това беше края на съня. Събудих се целия потен. Мислех за този сън постоянно. На 17 години съм и този сън доста ме психира. Някой може ли да го тълкува
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.12.12 02:30#2KatetoKatetoНовакРегистрация: 23.05.12Град: ВарнаОтговори: 2от: Умрях и получих втори шанспомисли си да не си направил/а лошо на някого или как се държиш с семейството или приятелите си или нараняваш и убиждаш някого с поведението си ОтговорОтговор с цитат
  • 31.12.12 06:43#3Кристина ЦКристина ЦНовакРегистрация: 03.05.12Град: БургасОтговори: 10от: Умрях и получих втори шансМоля те, не се притеснявай за този сън! Просто се вслушай!
    "Получаваш втори шанс. Не го пропилявай!" Опитай се да живееш порядъчно и да следваш мечтите си!
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest