Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Този сън беше много странен :)

Този сън беше много странен :)

  • 21.12.12 07:42#1NeliNeliНовакРегистрация: 28.10.12Град: ВарнаОтговори: 4Този сън беше много странен :)Сънувам един и същ сън от 7 месеца. Искам да знам, защо и какво означава. Ето и съня ми:аз съм с група непознати не съм в моето тяло.изкачвам баир и стигаме до къща с ограда.когато гледаме отвън всичко е цветно,а когато влезем всичко става черно.хората,които са с мен изчезват и баира ,по който сме се изкачвали изчезва,излиза една жена с черни дрехи и коса и ми дава 3 цветя:оранжево, лилаво и черно. каза ми :трябва да ги запазиш докато стигнеш до долу.ако ги запазиш ще живееш още 7 дни,ако не - умираш веднага и ме бута към пропастта ... нататъка не знам какво става и винаги тука ми свършва съня. Наскоро сънувах че жената ми казва че не е трябвало да казвам на никой. бяхме на полянка, след като тя ми каза изчезна а аз бях на погребение. Моето истинско тяло беше в ковчега а аз самата в съня бях като дух. тялото с което бях в съня беше на земята обляно в кръв. около мен имаше гробища а на единия имаше котка която плачеше.. ИСКАМ ПОМОЩ МОЛЯ ВИ странно е ..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.12.12 01:05#2Maria 28Maria 28НовакРегистрация: 23.12.12Град: -Отговори: 16от: Този сън беше много странен :)Пази се от неприятели които могат да те бутнат към пропстта всеки момент.От нищото можеш да изгубиш пътя.Внимавай в изборите си и следвай сърцето си! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 25.12.12 03:52#3ТодоркаТодоркаНовакРегистрация: 02.08.12Град: СевлиевоОтговори: 2от: Този сън беше много странен :)Здравейте, искам да ви попитам за съня на баба ми, защото когато ми го разказа се уплаших доста. Дядо ми почина преди 8години и баба ми е казвала, че много често го сънува, но този път е сънувала как той й казва, че ще строи ниска къща, защото не може висока, защото го боли крака и ще си събере семейството.
    По принцип не вярвам много на тези работи, но съм чувала, че като те вика починал близък при него не е хубаво. И точно това със събирането на семейството ме изплаши. Моля Ви, ако някой може да ми каже нещо да пише.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.12 11:20#4NeliNeliНовакРегистрация: 28.10.12Град: ВарнаОтговори: 4от: Този сън беше много странен :)Благодаря ти много !!! ОтговорОтговор с цитат
  • 26.12.12 11:20#5NeliNeliНовакРегистрация: 28.10.12Град: ВарнаОтговори: 4от: Този сън беше много странен :)Благодаря ти много !!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest