Sanovnik.bg»Форум»Поверия и Суеверия»Какво ще стане, ако използвам повече от една магия

Какво ще стане, ако използвам повече от една магия

  • 15.12.12 11:12#1Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32Какво ще стане, ако използвам повече от една магияМоже ли да стане нещо лошо, ако използваме повече от една магия, заклинание или нещо подобно за сбъдване на желания?

    Вече почти всеки ден търся някакъв метод за да се сбъдне мечтата ми. И най различни ритуали и заклинания използвах за да се сбъдне. Дали ще се сбъдне мечтата ми или всичко ще си остане така както е или ще стане нещо лошо? Не мога да разбера.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.12.12 02:21#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магияза какво става въпрос?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.12 08:52#3kalikaliНовакРегистрация: Град: -Отговори: 1от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магияАз ти предлагам да се бориш за мечтата си ,независимо колко ще се отложи във времето.Но за магиите :n: определено -не те съветвам,пък били и те от т.н. "бели".Всичко това довежда до проклятия върху теб или твоите деца,внуци...,което е ужасно наистина!Помоли Бог за тези проблеми или желания!Понякога отговора е :да,или не или почакай!Но силната личност е готова да приеме всеки отговор! ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.12 03:57#4MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магияdeni_love_ss :Може ли да стане нещо лошо, ако използваме повече от една магия, заклинание или нещо подобно за сбъдване на желания?

    Вече почти всеки ден търся някакъв метод за да се сбъдне мечтата ми. И най различни ритуали и заклинания използвах за да се сбъдне. Дали ще се сбъдне мечтата ми или всичко ще си остане така както е или ще стане нещо лошо? Не мога да разбера.


    Каква е мечтата ти?
    Вместо да се занимаваш с неща, с които не си наясно какви последствия могат да имат, по-добре работи за сбъдването й като всички хора. Не съм чула хора с вещерски методи да са сбъднали мечтата си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 19.12.12 02:12#5Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магиятова
    въобще не са вещерски това са белите магии не искам на никого да
    навредя просто искам да имам 1 милион лв. за да се махна от злите си
    родители те все ме бият и не ме ценят и т.н. а все се преструват на
    добри пред другите
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.12.12 07:47#6Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магияМила аз не знам магия за един милион лева но има начини с които може да си подобриш положението ОтговорОтговор с цитат
  • 24.12.12 04:28#7Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магияима такава магия - в таз книга дет ще си поръчвам - за сбъдване на желания ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.13 06:24#8ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магияНикое заклинание или бяла магия няма да ти докарат 1 млн лв! Ако беше така до сега всички да са станали милиардери, а има толкова бедни хора занимаващи се с подобни неща! Трябва да спреш с тези неща, защото наистина в даден момент може да пострадаш! Така формулирано желанието ти няма как да се сбъдне, няма такава сила на света, която да дава даром определени суми! Но за сметка на това може да поискаш да се помирите, има безброй много ритуали за мир в дома! Или ако толкова много искаш да се изнесеш и си достатъчно силна с много воля, можеш да го направиш и без толкова много пари! Можеш да тръгнеш с дрехите на гърба си, личните документи в джоба и някои лев (колкото да не умреш от глад) и да се опиташ да изкараш пари за да се издържаш по нормалния начин, както всички хора го правят! Да, радикално решение е, но всеки случей има много по голяма вероятност да се случи от колкото някой ден някой да ти донеси 1 млн вкъщи!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.02.13 01:27#9Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Какво ще стане, ако използвам повече от една магията аз как ще работя като нямам и 16 г. в това няма никаква логика тъй че....... пък и няма да имам хубава работа и в бъдеще то дали въобще ще имам работа то кат съм проста ко мога да работя ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest