Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Дали истинската любов идва само веднъж?

Дали истинската любов идва само веднъж?

  • 08.12.12 01:56#1cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241Дали истинската любов идва само веднъж?Смятате ли че истинската любов се среща само веднъж в живота? Ще се радвам да споделите вашето мнение.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.12 10:46#2СелинСелинНовакРегистрация: 09.12.12Град: КазанлъкОтговори: 2от: Дали истинската любов идва само веднъж?Гледай Великолепният век (една история за либофф).;д Там има известни отговори. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.12.12 02:15#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Дали истинската любов идва само веднъж?аз търся вашето мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.12.12 10:32#4GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Дали истинската любов идва само веднъж?Истинската любов е в това да изпитваш това чувство към всеки и всичко, да гледаш с любов на живота, да ставаш и лягаш с любов, да дишаш с любов и да даряваш любов Когато успеем да достигнем това което казах ще изпитаме ТОВА ИСТИНСКО ЧУВСТВО НАРЕЧЕНО "ЛЮБОВ". Любовта не се изразява в това да обичаш един човек безрезервно, тя е да дариш това чувство на всики около теб - природа,животни,хора и т.н.

    Поне според мен е така

    Имаше една история, ще се опитам да я преразкажа на бързо.По повед любовта между двама...
    Бог взел едно сърце и го разделил на две, разпръснал двете половинки от сърцето в две различни посоки, като едната половина на сърцето била жената а другата половинка мъжа
    Мисля че коментара от там нататък е излишен
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.12.12 05:57#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Дали истинската любов идва само веднъж?напълно съм съгласна с теб но според мен истинската е само една.говоря за любовта между мъжът и жената.когато я срещнеш разбираш че всичко преди нея е било неистинско.усещаш я с цялото си същество.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.12.12 01:42#6TeodorraTeodorraНовакРегистрация: 08.08.12Град: ПловдивОтговори: 4от: Дали истинската любов идва само веднъж?Gravitations :Истинската любов е в това да изпитваш това чувство към всеки и всичко, да гледаш с любов на живота, да ставаш и лягаш с любов, да дишаш с любов и да даряваш любов Когато успеем да достигнем това което казах ще изпитаме ТОВА ИСТИНСКО ЧУВСТВО НАРЕЧЕНО "ЛЮБОВ". Любовта не се изразява в това да обичаш един човек безрезервно, тя е да дариш това чувство на всики около теб - природа,животни,хора и т.н.

    Поне според мен е така

    Имаше една история, ще се опитам да я преразкажа на бързо.По повед любовта между двама...
    Бог взел едно сърце и го разделил на две, разпръснал двете половинки от сърцето в две различни посоки, като едната половина на сърцето била жената а другата половинка мъжа
    Мисля че коментара от там нататък е излишен


    СЪГЛАСНА (сън) Но мисля, че момичето питаше за любовта "момче-момиче", за тази любов.

    Тази ИСТИНСКА любов идва, но никога няма да си отиде. Ако обичаш някого го обичаш до края, това не може да се промени, тези чувства не изстиват нито с времето, нито с разстоянието, както се казва. Дали идва само веднъж?.. Според мен не. Това, че е дошла веднъж, не пречи да заобичаш истински отново ( макар и любовта ти към даден човек още да не е отлетяла ) .

    Но се среща.......... изключително!! ........ рядко .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.12.12 11:56#7GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Дали истинската любов идва само веднъж?teodorra :[quote=Gravitations]Истинската любов е в това да изпитваш това чувство към всеки и всичко, да гледаш с любов на живота, да ставаш и лягаш с любов, да дишаш с любов и да даряваш любов Когато успеем да достигнем това което казах ще изпитаме ТОВА ИСТИНСКО ЧУВСТВО НАРЕЧЕНО "ЛЮБОВ". Любовта не се изразява в това да обичаш един човек безрезервно, тя е да дариш това чувство на всики около теб - природа,животни,хора и т.н.

    Поне според мен е така

    Имаше една история, ще се опитам да я преразкажа на бързо.По повед любовта между двама...
    Бог взел едно сърце и го разделил на две, разпръснал двете половинки от сърцето в две различни посоки, като едната половина на сърцето била жената а другата половинка мъжа
    Мисля че коментара от там нататък е излишен


    СЪГЛАСНА (сън) Но мисля, че момичето питаше за любовта "момче-момиче", за тази любов.

    Тази ИСТИНСКА любов идва, но никога няма да си отиде. Ако обичаш някого го обичаш до края, това не може да се промени, тези чувства не изстиват нито с времето, нито с разстоянието, както се казва. Дали идва само веднъж?.. Според мен не. Това, че е дошла веднъж, не пречи да заобичаш истински отново ( макар и любовта ти към даден човек още да не е отлетяла ) .

    Но се среща.......... изключително!! ........ рядко .[/quote]

    Знам за какво питаше. Ще стане противоречие с поста ми по горе. Но за мен е всичко това Нядявам се всеки от вас да намери човека,половинката, откъснатото сърчице. Защото няма по прекрасно чувство от това да Обичаш с цялото си същество. Но все пак не бъдете егоисти...Дарете любов на всички и на всякъде! Пожелавам ви го от сърце, защото това е основното чувство което крепи всички нас

    пп. Надявам се не станало като спам в темата, простете ми
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest