Sanovnik.bg»Форум»»Скарване с приятел и за финал - бременност

Скарване с приятел и за финал - бременност

  • 01.12.12 12:45#1ValentinValentinНовакРегистрация: 03.06.12Град: ВарнаОтговори: -Скарване с приятел и за финал - бременностЗдравейте. Казвам се Силвия и съм от регистрацията на 1 приятел. Сънувах странен сън. Първо как се скарах с едно момче, той ми се развика и му казах, че не искам да го виждам повече, при което се озовавам в училище с моите приятелки. Той ми кликва на телефона да изляза ( когато искаме да се видим или да си кажем нещо си кликваме на телефона ), но аз му кликнах също все едно не мога да изляза, защото бях в час. Тогава той почука на вратата и помоли господина да ме пусне да изляза, при което учителят ми каза да изляза. Когато излязох там имаше огромен букет рози и той ми каза: "извинявай за всичко". Аз му отвърнах, че е нямало нужда и това няма да оправи нищо... при което се засмях и казах: а бе ти луд ли си, б*си якото и го прегърнах и му казах, че му прощавам и няма нищо. После ядохме някакви бонбони и той ми се хвалеше как е получил 6 по български. Тогава се появи един приятел на момчето, който ме попита в кой месец съм и аз веднага погледнах надоло, при което забелязах, че корема ми е подут и беше като на бременна. След това се събудих.

    Моля Ви тълкувайте ми съня. Благодаря предварително. : )
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest