Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Не мога да се събудя от съня си

Не мога да се събудя от съня си

  • 26.11.12 05:37#1IVANAIVANAНовакРегистрация: 09.10.12Град: БелославОтговори: 5Не мога да се събудя от съня сиТова ми се случва вече 2-3 пъти - санувам, че не мога да се сабудя от съния си. Незнам как да ви го обясня - нещо ужано е - викам, крещя на глас, за да ме чуе ниакои, за да ме сабуди. Искам да се сабудя, но немога даже уж във съня си станах и отидох до стаята на майка и викам майко, сабуди ме, не мога да стана. Аз санувам, но и маика не ме чува :yawn: Чух че малкото ми бебе реве и така се сабудих кажете ми хора какво е това то6то колко пути еи така кре6тя викам на глас за да ме чуе ниакой и искам да се извиня за правописа, но ми е трудно да пиша на бг
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.12 12:28#2GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Не мога да се събудя от съня сиЗащо, обаче крещиш и искаш да те събудят, какво изпитваш по време на опита да се събудиш?
    И бебе знам че хич не е хубаво да сънуваш о_О грижи,проблеми...
    Стресирана си май от нещо?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.12 11:18#3IVANAIVANAНовакРегистрация: 09.10.12Град: БелославОтговори: 5от: Не мога да се събудя от съня си4уството е ужасно сяка6 сум сцепенена не мога да се мръдна ни рака ни крак истрах ме е 4е няма да мога да се сабудя от саня си и не 4е санувам бебе а 4ух 4е бебето ми пла4е и тогава се сабъдих имам бебе на 1 год. уйасно е даже и о4ите се опитвам да си отворя но пак немогаОтговорОтговор с цитат
  • 12.12.12 09:53#4GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Не мога да се събудя от съня сиОще един върпос, след като успееш да се събудиш усещаш ли чуждо приситвие в стаята?


    Само едно ще ти кажа понеже и аз съм имала такива вкоченявания и не съм могла да се мръдна, опитвам да се прекръстя 3 пъти, и тогава това нещо изчезва, след като започнах да се прекръствам.От тогава повече не съм имала такива случаи.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.12.12 10:22#5IVANAIVANAНовакРегистрация: 09.10.12Град: БелославОтговори: 5от: Не мога да се събудя от съня сиkakво 6те ре4е това не6то ОтговорОтговор с цитат
  • 14.12.12 12:43#6GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Не мога да се събудя от съня сиОбеснявам си го като страх който имаш...Нещо което те притеснява силно.
    Не знам дали въобще да го свържа със някакво същество, което се опитва да те слплаши. За това те питах дали усещаш чуждо присъствие, в стаята след събуждането ти.
    Ако си силно притеснена, може да минеш с тамян стаята или апартамент (ако живееш в такъв) или къща. Също да минеш със светена вода във всеки ъгъл. Може да си вземеш сребърно кръсче осветено в църква, и да спиш с него. Пробвай това което ти казах и след това може да споделиш дали има промяна.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.12.12 10:29#7IVANAIVANAНовакРегистрация: 09.10.12Град: БелославОтговори: 5от: Не мога да се събудя от съня сиda 6te opitamОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest