zdr

  • 25.11.12 09:07#1makeilamakeilaНовакРегистрация: 04.10.12Град: КлисураОтговори: -zdrzdr
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.12 08:22#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: zdrкато първо не смятам че боят е средство за превъзпитание.даже може да се получи обратния ефект.с риск да ми се разсърдите ще ви кажа че никога не съм си скубала веждите и намирам това за нещо излишно.но това е само мое мнение.вие лично защо решихте да си ги скубете?защото искате да подражавате на приятелките си или просто не си ги харесвате?ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.12 09:31#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: zdrМила моя защо не се довериш на майка си? Коя майка мисли лошото на децата си? Защо все се търси лошата майка, причената в майкатаА! Отпусни се.СПРИ до тук. Не се тревожи за всичко около теб. Бъди по различна като не подръжаваш никои а си изградиш собствена стилна линия на мода, така ще бъдеш по забележима. Не се самонавивай че майкати е такава и ноакава това е напълно излишно да си натоварваш мозъка още от сега. Нали знаеш че родителите не се избират но приятели да затова внимавай с кого се захващаш и се доверявай само на сърцето си ато най добре ще ти каже какво да направиш и какво не. Различавай доброто от злото. Да бе да само не ми казвай че всичко това ти е ясно НЕ НЕ ТИ Е ЯСНО след като се захващаш с такива незначителни неща като веждите например. ОГЛЕДАЙ СЕ виж слънчецито как грее, усети вятъра в косите си, виж цветете как цъфти и се ражда плод, и му се наслади от сърце със душа със усет за тази природна магия. Всичко това можеш да види единствено БЛАГОДАРЕНИЕ НА МАЙКА СИ че те е създала да си едно безценно съкровище.както всичко в природата.Моля те ако ме послушаш и повярваш в думите ми се извини на майка си за безразсъдната си постъпка тя също ще ти се извини за шеамара.Ако пък си твърде детска и не осъзнаваш изобщо какво съм искала да ти пиша и от какво искам да те предпазя то тогава ПОНЕ СЕ ЗАМИСЛИ ВЪРХУ ВСИЧКО НАПИСАНОот една напълно непозната която иска да ти помогне. КОИ КАКВОТО СИ НАПРАВИ САМ СИ ГО ПРАВИ И КАКВОТО СИ НАДРОБИШ ТОВА ЩЕ СЪРБАШ МАЛКО ПОВЕЧЕ ПРОЯВИ ОТГОВОРНОСТ И ВНИМАНИЕ КЪМ ЖИВОТА СИ НЕ ТЪРСИ ВИНАТА В ДРУГИТЕ ПОВЯРВАЙ В СЕБЕ СИ ТИ СИ СТАХОТНО СЪКРОВИЩЕ БЕЗЦЕНЕН ДАР НА ПРИРОДАТА И НЕ Е НУЖНО ДА СЕ ПРОМЕНЯШ ОЩЕ СЕГА И В КАКВАТО И ДА Е НАСОКА ТЯ ПРИРОДАТА ЩЕ СИ ОКАЖЕ СВОЯТА ВОЛЯ ВСЯКО НЕЩО С ВРЕМЕТО СИОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest