Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?

Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?

  • 25.11.12 08:42#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?Незнам дали да го нарека ''проблем'' ; според някой може да е ''манна небесна'', особенно, ако често сънуват кошмари...
    Но понякога ми се иска да си спомня повече детайли от някой сън, лицата на хората, които съм сънувала, думите...; уви, от 1 година някъде... не ми се отдава...
    По-рано помнех всеки сън, бил радостен или кошмарен; поне по-голямата част от съня; понякога с протяжни подробности...
    Сега, когато загубих майка си преди 4-5 месеца, искам да си спомня...нейното ли свидно лице зърнах в съня си...какво ми каза тя...или въобще- каза ли ми нещо?
    Ами татко...
    Знам, че е винаги благодатно да сънуваш починал родител, после да раздадеш на другия ден или в съботния ден, който предстои, нещо което е обичал да хапва...за Бог да прости!


    Имали ли сте такъв ''проблем'' и...решавал ли се е той от само себе си; временно явление ли е?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.12 10:47#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?Здравей! Аз също от няколко месеца не сънувам нищо или и да сънувам, не си помня сънищата.Преди сънувах всяка нощ, повечето хубави сънища, но дори и да бяха кошмари, все пак ги помнех, можех да разбера за някакво послание в тях, а сега... нищо!Напълно те разбирам!!! На мен майка ми ми казва, че когато не сънуваш нищо, значи си наистина спокоен, обаче аз не съм сигурна, че е така...
    Бях чела, че ако си сложиш лунен камък под възглавницата или близо до леглото си, може да стимулира сънищата ти да са по-ярки.Аз не съм пробвала, дано да подейства при теб! Това беше от мен, надявам се да съм помогнала с нещо!!!! :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.12 07:28#3Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?А от къде може да се намери лунен камък ОтговорОтговор с цитат
  • 04.12.12 06:40#4MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?и аз бях така преди сънувах и след като се събудя помня само откъслечни неща от сънят, а преди това помнех всичко. Явно е временно състояние, защото от около година пак помня всичко, което съм сънувал. Та това моментното ми състояние през което сънувах без да помня трая две години. ОтговорОтговор с цитат
  • 07.12.12 10:33#5АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Непомнене на сънищата - вид разстройство на съня ли е това?Ами по магазините, може да попиташ! Моя лунен камък ми е подарък от баща ми, така че не знам нито колко струва, нито откъде го е взел.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest