Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Луната - мистериозен космически кораб?

Луната - мистериозен космически кораб?

  • 24.11.12 08:11#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Луната - мистериозен космически кораб?Здр.,

    попаднах на статии в които се твърди, че луната е изкуствено създадена планета...
    Също, че в шумерските източници и описания - на небето няма луна?

    „Бях зашеметен, когато за първи път попаднах на шокиращата съветска теория,
    разкриваща истинската природа на Луната. Първоначално я сметнах за невероятна
    и естествено я отхвърлих. По-късно когато научната информация от нашите експедиции
    Аполо предоставяше все повече и повече факти в подкрепа на съветската теория,
    аз се оказах принуден да я приема“, пише Дон Уилсън в пролога към книгата си,
    проучваща теорията за изкуствения спътник, “Мистериозният космически кораб – Луната”.

    Какво мислите по въпроса?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 05:17#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Луната - мистериозен космически кораб?първо кажи своето мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 08:35#3Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Луната - мистериозен космически кораб?Аз лично не съм съгласна с тази теория ОтговорОтговор с цитат
  • 27.11.12 08:10#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Луната - мистериозен космически кораб?защо ако смея да попитам.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.12 07:40#5Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Луната - мистериозен космически кораб?Науката вече се е изказала по тези въпроси ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest