Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Имам ясновидски способности и искам да ги разбивам

Имам ясновидски способности и искам да ги разбивам

  • 23.11.12 07:02#1МигленаМигленаНовакРегистрация: 23.11.12Град: Стара ЗагораОтговори: 4Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамЗдравейте, имам малко странно питане. От малка ми се случват неща които са необясними. От малка имам много силно 6 чувство, което никога не ме е лъгало. Казвам неща които стават. Искам да се доразвия дарбата, която имам в мен, да помагам на хората и да бъда такава, каквато трябва да стана - ясновидка. Знам че трябва! Моля, дайте ми съвет и информация...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.12 10:26#2IVANAIVANAНовакРегистрация: 09.10.12Град: БелославОтговори: 5от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбиваммного интересноОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.12 09:02#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивами аз предусещам някой неща и сънувам пророчески сънища но не бих твърдяла че съм ясновидка.а камо ли да го научиш отнякъде.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.12 08:04#4Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамНай-сигурният и здравословен начин е човек да попадне на компетентен учител и да върши само това, което той му каже. Но къде да се намери надежден учител? Във всеки случай не между тези, които сами се обявяват за учители, и не между тези, които вземат пари, за да учат. Знанието може да се постигне единствено там, където е било достижимо винаги - при адептите на великата идея за душата.Първата стъпка към постигането на висшето ясновидство е съсредоточаването.Това не е гледането в светла точка, при което съзнанието се изключва, а такова контролиране на мисълта, при което човек прави с нея каквото поиска, концентрира я дълго върху даден предмет на размисъл. Това е най-трудната работа, известна на човека, но тя може да бъде извършена, както е била вършена стотици пъти. Когато с усилие на вашата воля постигнете подобно съсредоточаване, вие можете да опитате втората стъпка. Не казвам, че ще бъде лесно. Напротив. Но може да се постигне, защото мнозина са успявали. Когато умът започне да ви служи, опитайте онова, което наричаме размишление. Изберете си едно време, когато няма да бъдете обезпокоявани. По много причини ранната утрин е най-подходяща за това. Нека това време да бъде едно и също и нека не минава ден без вашето редовно упражнение. Ние знаем, че когато искаме да постигнем някое физическо умение, по-резултатни са кратките, но редовни занимания, отколкото пресилването от време навреме.Аз не мога да ви кажа за колко години ще успеете, но мога само да ви уверя, че мнозина преди вас са имали успех. Всички велики учители на мъдростта са били хора като нас и са се издигнали по пътя, който можем и ние да изминем. Колкото и да придобием по този път, ние владеем това богатство напълно и разполагаме с него завинаги, защото това не е медиумство, не е слабо, прекъсващо се качество на транс, а сила на развит и прославен живот, който един ден трябва да принадлежи на цялото човечество.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.12 09:25#5МигленаМигленаНовакРегистрация: 23.11.12Град: Стара ЗагораОтговори: 4от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамАз не искам да вземам пари а искам да им помагам . Просто искам да си самоусъвършенствам и да бъда полезна на хората . ОтговорОтговор с цитат
  • 04.12.12 08:12#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамзначи отново ще вляза в спор.за първи път чувам че ти трябва учител за да бъдеш ясновидец.това или го имаш или го нямаш.ще помоля Мелина да престане да заблуждава хората.какви са тези глупости който пишеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.12.12 01:30#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамнека пише където иска но не неща който някой вече е написал.така е много лесно да пишеш без да си човъркаш мозъка.помолих я няколко пъти но глас в пустиня.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.12 12:55#8ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамВиж мила, good338,
    И аз имах този въпрос, тъй като и на мен ми се случваха странни работи още от съвсем малка. Но просто оставих този въпрос да се реши сам във времето и не съм го човъркала повече. И хоп...решението си дойде от самосебе си след няколко години, запознах се с един човек с дарба като моята само че доста по-развита и с течение на срещите и годините този човек ме научи на много и продължава... Та... моето мнение и съвет е да не човъркаш тези неща да стават на всяка цена, каквото има да се развие ще стане когато си готова за него.Не търси учител/ментор под дърво и камък, ако трябва да имаш такъв бъди 1000 % уверена,че ще се намерите някога някъде и че той е правилният човек. Имам и простичко обяснение за тази теза: не всички хора са съвместими за връзка (особено пък за връзката ментор-ученик)всеки има различни възгледи,различен аспект на дарба и най-вече различен заряд на енергията и за да си съвпаднат хората трябва да има голям процент припокриване на тези неща,за да могат да се разбират и работят заедно безпроблемно. А когато намериш Твоя човек ще усетиш и разбереш, че се покривате напълно и даже се допълвате, което всъщност е най-хубавата част...А какво би могла да свършиш сама . . . ами със сигурност да не се вслушваш в кой бъде и да земаш за чиста монета всички дадени ти мнения.Просто вникни в смисъла и контекста на мнението и ще разбереш/усетиш дали е правилно за теб или не. Това което със сигурност няма да ти навреди са книгите, набелязваш си няколко сфери, от които се интересуваш и си намираш по няколко книжки на сфера и се залавяш с едно доста приятно и интересно занимание(само дето и там трябва да пресяваш кое би ставало за теб и кое не, не е трудно с времето става автоматично)Има много такива книги втора употреба, а също и в интернет готови сканирани и качени. Всяка информация е ценна, но още по ценна е нейната употреба! Не се впускай в практики и сама,дори и да се чувстваш готова винаги може да се случи фатално объркване на нещата! И така ... просто бъди търпелива и с обострено внимание любознателна, гледай да правиш някакви дребни добрини и винаги да си положително настроена пък всичко ще дойде само по реда си ! Искрено ти пожелавам успех и ако има нещо ще се радвам да ми пишеш на лични !
    Поздрави, Алекс
    П.С. Извинете за дългото изказване,но поне се постарах да го резюмирам максимално!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.12.12 03:09#9МигленаМигленаНовакРегистрация: 23.11.12Град: Стара ЗагораОтговори: 4от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамako moje pomognete mi da razvia tz sposobnosti iskam da pomagam na horata bez pari prosto taka go 4uvstvam razberete mira ne mi dava ot godini daite mi saveti ОтговорОтговор с цитат
  • 18.12.12 04:22#10cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамкое не ти дава мира?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.13 12:53#11vaskovaskoНовакРегистрация: 10.05.13Град: -Отговори: 2от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамtaka cvete da ti kaja mnogo iasnovidki ima koito sa mnogo xitri i pove4eto lujat az mislia 4e moga da ti pomogna no ne sam mnogo sigoren triabva da mi obesnish niakoi neshta kakvo tochno si vidiala i kakvo si usetila kato si imala videnie
    ako imash videnie na momenti to tova spored men v teb ima neshto dobro koeto izka da ti pomogne i su6to da jivee zaedno v teb i s teb
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.13 01:55#12ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивам"нещо което иска да ти помогне", какво точно имаш предвид? Това "нещо" аз го наричам ангел, ментор, та дори и приятел...
    Обикновено той ти праща разните видения и тн., защото иска да ти каже нещо, иска да те предупреди за нещо и тн... А какво ли значи ако можеш да го видиш и чуеш .... ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.05.13 02:02#13cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамзвинявайте но никога никъде не съм писала че имам видения.явно нещо ме бъркате с някой друг.само подчертах че човек или има такива ясновидски способности или ги няма.друго не съм писала.четете внимателно какво съм написала.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.11.13 11:21#14atanas atanas НовакРегистрация: 06.11.13Град: ЖеляваОтговори: 1от: Имам ясновидски способности и искам да ги разбивамzdr na vsi4ki znam za kakvo govorite i vi razbiram da stranno e i malko pla6e6to no ako moze te da q zarviete napravete go doverete se na tova koeto use6tate pone as go napravix i nqmam proposki pomaga mi v zivota kakto na men i na xorata okolo men
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest