Девизите на зодиите

  • 21.11.12 09:05#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Девизите на зодиитеОвен (21.03 – 20.04) – Той е буен, своенравен, нападателен, голям инат.
    Мото на живота му: „Ще постигна всичко, което поискам, без значение по какъв начин.“
    Девиз: “Няма нищо друго, освен целта.“
    Телец (21.04 – 20.05) – Той е естет, практик, романтик.
    Мото на живота му: „Хармонията е в мен и навсякъде около мен.“
    Девиз: “Живея, за да се наслаждавам.“
    Близнаци (21.05 – 21.06) – Той е непостоянен, променлив, многолик.
    Мото на живота му: „Знам как да живея живота си.“
    Девиз: “Животът е приключение.“
    Рак (22.06 – 22.07) – Той е сдържан, интуитивен и сантиментален.
    Мото на живота му: „Може и да простя, но няма да забравя.“
    Девиз: “Не ме интересува дали хората ме разбират.“
    Лъв (23.07 – 23.08) – Той е властен, великодушен, горд.
    Мото на живота му: „Обичам лукса и затова живея в него.“
    Девиз: “За мен върхът, за другите – другото.“
    Дева (24.08 – 23.09) – Тя е реалист, перфекционалист и критик.
    Мото на живота му: „Трябва да изживея живота си пълноценно и смислено.“
    Девиз: “Аз мога.“
    Везни (24.09. - 23.10) – Те са прилежни, справедливи, талантливи.
    Мото на живота му: „Само нещата, които си преживял, ще можеш да проумееш..“
    Девиз: “Красотата ще спаси света.“
    Скорпион (24.10 – 22.11) – Той е страстен, индивидуалист, гъвкав.
    Мото на живота му: „Разбирам нещата и постигам успехите си с разум.“
    Девиз: “Нищо човешко не ми е чуждо.“
    Стрелец (23.11 – 21.12) – Той е дълновиден, експресивен, открит.
    Мото на живота му: „Напред! Животът е сражение.“
    Девиз: “Светът принадлежи на смелите.“
    Козирог (22.12 – 20.01) – Той е честолюбив, честен, остроумен.
    Мото на живота му: „За да се изкачиш нависоко, трябва да си сгънеш крилете.“
    Девиз: “Ако ще падаш – падай пръв!“
    Водолей (21.01 – 12.02) - Той е свободолюбив, интелектуален търсещ.
    Мотото на живота му: „Човек е свободен толкова, колкото сам си позволи.“
    Девиз: „Аз съм мярката на нещата.“
    Риби (20.02 -20.03) – Те са чувствителни, състрадателни, меки, но понякога много сръдливи.
    Мотото на живота му: „Всеки трябва да получи заслуженото.“
    Девиз: „Заедно можем повече.“
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.11.12 09:36#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Девизите на зодиитетова къде го прочете?ОтговорОтговор с цитат
  • 23.11.12 07:51#3Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Девизите на зодиитеВ един сайтОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.12 08:24#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Девизите на зодиитение можем да го прочетем това и в интернет.защо не развиеш тема по която да дискутираме?всеки един от нас е чел за зодийте.или ти смяташ че си по умна от нас.напиши нещо за богинята бастет.защо нищо не пишеш за нея.аз съм я дала като тема в форума.явно въобще не искаш да разсъждаваш.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 01:25#5edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Девизите на зодиитедевизът на лъва е прекалено осъвременен и е напълно неверен,
    Верният е: "Аз искам" и съм чела и на друго място, че може да бъде и "Аз мога"
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.11.12 05:05#6cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Девизите на зодиитеточно това е девиза на телеца.-аз притежавам-.съжалявам но това което е писала мелина не е вярно.и стига вече с тази готова информация.това можем да го прочетем в всеки сайт за хороскопи.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.13 10:34#7Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9от: Девизите на зодиитеКрасотата ще спаси света?! Сериозно?! Аз съм везни и не съм такава а и хората съща зодия които познавам не са такива!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.08.14 09:37#8Jivka Go4evaJivka Go4evaНовакРегистрация: 08.08.14Град: БургасОтговори: 2от: Девизите на зодиитеСтатията ми хареса. Отдавна чета и се интересувам от зодий. Нямам обширни наблюдения върху хората но поне тези който познавам си отговарят на зодиакалните характеристики. Разбира се не може човек да е точно такъв какъвто го определя зодията му. Всеизвесно е че от всяко правило си има изключения.Ето аз например съм рак но не съм добра готвачка както пише в зодията ми!Но това е едно малко изключение. Като цяло съм типичен рак!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest