Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Феноменът на осъзнато сънуване

Феноменът на осъзнато сънуване

  • 20.11.12 08:12#1ИвелинаИвелинаНовакРегистрация: 27.07.11Град: -Отговори: -Феноменът на осъзнато сънуванеКогато сънувам осъзнавам,че това е сън, мога да правя всичко каквото поискам. И докато правя всичко усещам, не знам защо, усещам всеки допир. Случва ми се да се будя с този "допир" така да кажа. Сънувам дадена болка и се будя ... на мястото където съм изпитвала болката в съня ,след като се събудя е изтръпнало,а понякога а понякога и леко болезнено. На какво се дължи това някой знае ли?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.12 05:11#2wlinkwlinkНовакРегистрация: 29.04.11Град: -Отговори: 38от: Феноменът на осъзнато сънуванеТакива преживявания са си подарък да те зарибят, хехе.

    Ако живееш качествен живот § си съхраняваш силата след време ще можеш далеч по-вълнуващи неща.



    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.11.12 11:18#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Феноменът на осъзнато сънуванеНа мен ми се случи само веднъж случайно, знам, че има някакви техники за предизвикване, но не ми се занимава, макар че е мн. яко преживяване. Такова нещо не може да се опише. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.11.12 11:18#4Кристина ЦКристина ЦНовакРегистрация: 03.05.12Град: БургасОтговори: 10от: Феноменът на осъзнато сънуванеМного пъти ми се е случвало. Понякога, когато сънувам страшни сънища се успокоявам с това, че е само сън, а понякога, знаейки, че сънувам, си налагам да се събудя, защото сънят не ми харесва. Това не се случва при всеки мой сън, а само понякога. Но не мога да кажа, че е рядко. През деня, докато съм будна не си поставям някакви цели какво ще направя в съня си. Но нощем ми се е случвало няколко пъти докато спя да пробвам дали не мога да направя нещо - примерно да завия надясно. Интересно е, че понякога се получава, а понякога - не. Знам, че сънувам, искам да направя нещо, но някак не става, примерно изчезва посоката. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 02:20#5MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Феноменът на осъзнато сънуванеаз почти всичките си сънища които съм сънувал съм осъзнавал че са сън докато ги сънувам. Даже няколко пъти сам съм си променял сънят така да се каже. Примерно сънувам че правя нещо а не ми харесва връщам един вид записа до там преди да съм направил даденото нещо и го променям както аз искам. Не знам как може да стане такова нещо и дали въобще може. Ама като се събудя си спомням абсолютно всичко и знам даже че съм променял сънят си докато съм го сънувал. Никакви техники и книги не съм чел, просто става и незнам какОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest