Амулети за Пари

  • 19.11.12 08:04#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Амулети за ПариМагия за Пари

    Въпреки че подходих в начлото скептично към магията за пари ,реших да се пробвам да разуча тази система за магия .Изробвах какви ли не магически традици и методи месеци наред ,методи от филма”Тайната”, “Визуализация” , Кехоу , какво ли не и накрая открих действащата система която да ми привлече средства и пари.След дългите проучвания и опити се спрях на “Печатите на Соломон” виж……. Направен както трябва един такъв Печат привлича пари и влиае добре на бизнеса и бизнес отношенията-Намерих го!!!!Разбира се има много строга специфика при работата с печатите и изработването му и не всеки може да се справи.

    Ха ‘Магия за пари”-звучи малко песимистично,но всъщност вселената не я интерисува за какво правиш магия,законите си действат еднакво за всяка магия,дали ще правиш черна магия,дали ще е магия за любов или магия за пари за Вселената това няма никакво значение,важното е да си запознат със законите и ,и да ги спазиш.

    Амулетите и магията за пари работят-вече се убедих в това,трябва ти само малко търпение и нещата стават.Понеже се занимавам главно с уеб Дизайн и магията ми е като хоби ,след работата и ритуалите за пари постепенно нещата при мен започнаха да се подобряват финансово.Започнаха мои познати да ми препращат клиенти,поръчките за сайтове да ми се увеличават и паричните постъпления постепенно да нарастват.

    След като споделих с един познат опитите си и той пожела да му направя амулет за пари ,и нещата при него тръгнаха постепенно в положителна посока се уверих със сигорност че нещата действат ,и то не само при мен.Вече можех след дълги опити и експерименти да си позволя да предлагам и на хора които ме търсят за услуга и “Магия за Пари”
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest