Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Паднали задни зъби,но с болка ... Какво значи ?

Паднали задни зъби,но с болка ... Какво значи ?

  • 17.11.12 08:48#1gabriellagabriellaНовакРегистрация: 11.01.12Град: СанданскиОтговори: -Паднали задни зъби,но с болка ... Какво значи ?Здравейте!
    Тази вечер за първи път сънувах този сън! Притеснявам се, защото навсякъде пише "Ако е кътник или мъдрец, ще почине далечен познат" ,но и "Ако те боли при падането става дума за близък човек или роднина" Бяха задни зъби,но ме болеше като бяха паднали вече! Не открих зъбите след падането им ! Бях на зъболекар и тя каза изкуствени или ще ми "умре венеца" ... ? Притеснявам се,защото майка ми от 7 годишна е с диабет,а и дядо ми също!Баба ми е болна от вени на краката ! Страх ме е да не загубя някого от тях :cry:

    П.С Може да е малко несвързано,но съм уплашена ! На 15 съм и ... Моля ако някой може да ми каже за далечен роднина ли става въпрос или за близък ще съм много благодарна !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.12 09:58#2hulkhulkНовакРегистрация: 08.12.12Град: ЮруковоОтговори: 5от: Паднали задни зъби,но с болка ... Какво значи ?ako bolkata e mnogo silna 6te zagubi6 4ovek kogoto mnogo obi4a6 i kolkoto e po slaba obratno vuv vsi4ki slu4ai ve6tae smurt no ot bolkata moze da opredeli6 koi 6te bude i ot cveta ako e 4eren star 4ak da se za4udi6 zna4i 6te bude star 4ovek neizbezno e suzalqvam :cry: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest