Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Целунах вече починал човек

Целунах вече починал човек

  • 15.11.12 09:42#1DreamerDreamerНовакРегистрация: 20.01.12Град: ВарнаОтговори: 1Целунах вече починал човекСънувах, че целувам по бузата мъртвата си прабаба, която в съня ми беше жива.
    Не знам какво тълкуване би следвало да се направи.
    Давайте съвети.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.12 10:22#2GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Целунах вече починал човекВинаги си мисля че усещанията от съня след като станеш са най-важни. Ти като се събуди какво усети нещо хубаво или нещо лошо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.12 12:36#3DreamerDreamerНовакРегистрация: 20.01.12Град: ВарнаОтговори: 1от: Целунах вече починал човекВсъщност подсъзнателно нещо ми подсказваше, че това не е нормално, баба ми е починала вече и трябва тази ситуация да ме стресне, но всъщност не се получи това. Бях доста спокойна по време на действието, а като се събудих бях запазила самообладание, бях отново спокойна. А относно усещането, не беше лошо... имаше лека нотка на хубаво. ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 01:47#4GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Целунах вече починал човекТогава няма повод за притеснения.
    Може да е искала да те види Или да ти напомни че скоро не си я посещавала. Запали и свещичка и отиди на гроба и
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 02:23#5MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Целунах вече починал човекказвали са ми, че умрял ако сънуваш не е хубаво да имаш пряк контакт с него да го прегръщаш, целуваш и т.н.т не било на хубаво. Ама това е според зависи всеки вярва в различни неща така че........... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest