Какво се случва?

  • 15.11.12 07:45#1DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22Какво се случва? Здравейте... преди време аз и моите приятели преживявахме някакви странни случки. Чувахме шумове от нищото, виждахме сенки и неясни образи. Случваха ни се странни неща. На мен телевизорът ми беше изключен, а ме събуждаше като издаваше някакъв шум. Все едно нещо пада върху него, удря го. Не знам какво се дължи това ... ако можете да дадете някакви насоки. Благодаря ви предварително.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.11.12 08:13#2Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Какво се случва? Обясни по подробно къде сте виждали сенките какво са правели какви шумове сте чували ?ОтговорОтговор с цитат
  • 03.01.13 03:55#3DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Какво се случва? Ами примерно, когато бяхме навън се събирахме на вилата на една съученичка и от там се чуваха шумове, а нямаше нищо. Разказвали сме си един на друг как в домовете ни стават странни неща. Като на единия на плочките се изписват разни букви след като се изкъпе, а на другия леглото му е леко надрано от другата страна. На мен в случая телевизорът ми когато е изключен издава звуци ... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest