Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Случаи на завръщане от смъртта

Случаи на завръщане от смъртта

  • 06.11.12 11:22#1Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89Случаи на завръщане от смърттаПочинала китайка излязла от ковчега на шестия ден след погребението й и ужасила всички свои съселяни.
    Ли Сю Фън, 95-годишна жена от провинция Гуанси била открита от съседите си паднала на земята, безжизнена, с рана на главата. Тя била обявена за мъртва и положена в ковчег, който бил оставен за поклонение в дома в продължение на шест дни до погребението, както изисква традицията в страната.
    Когато настъпил последният ден от бдението преди погребението, семейството отишло в дома на възрастната жена, но открило там празен ковчег. Роднините открили мнимата мъртва в кухнята й, докато си приготвяла храна.
    "Спала съм много дълго време, много съм гладна. Бутах капака на ковчега много дълго време преди да успея да изляза", казала жената, за която пишат китайските медии.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.12 07:39#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Случаи на завръщане от смърттатова го четох в нета.вие лично какво мислите за това?бих искала да чуя вашето мнение.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.11.12 08:25#3БетаБетаНовакРегистрация: 07.11.12Град: -Отговори: 2от: Случаи на завръщане от смърттаСмятам, че е било състояние на организма, в което жизнените функции и съответно процеси са били почти затихнали. Възможността за подобни явления е научно доказана. Не смятам, че ако свети Пешо разбере за малките ни мръсни тайни ще ни изпрати обратно на земята ... ОтговорОтговор с цитат
  • 12.11.12 08:45#4LinaViraAssaAmyLinaViraAssaAmyНовакРегистрация: 15.08.12Град: -Отговори: 16от: Случаи на завръщане от смърттаСпоред мен жената е изпаднала в клинична смърт,но връщането от нея е дело на медиците ,а не на случайността!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest