Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Йога - кажете ми какво ви е мнението за нея

Йога - кажете ми какво ви е мнението за нея

  • 30.10.12 12:26#1zzzzzzНовакРегистрация: 30.10.12Град: ВарнаОтговори: 3Йога - кажете ми какво ви е мнението за неяКакво ви е мнението за йога - какви са положителните ефекти, за какво помага...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.12 08:57#2LinaViraAssaAmyLinaViraAssaAmyНовакРегистрация: 15.08.12Град: -Отговори: 16от: Йога - кажете ми какво ви е мнението за неяСамо като си помисли човек ,че има такива хора които вярват ,че се хранят от калта ходейки боси или от Слънцето излегнати под лъчите му ми се струва ,че има нещо ненормално в това!Всички сме учили анатомия на човека и знаем как се храни той и как живее.Жалкото е ,че има хора които посягат на живота си след като са се вглабили в йогата до такава степен ,че са оглупяли до неузнаваемост!!ОтговорОтговор с цитат
  • 30.10.12 10:33#3GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Йога - кажете ми какво ви е мнението за неяgold60 :Какво ви е мнението за йога - какви са положителните ефекти, за какво помага...

    Йогата не са само упражнения, то е начин на живот, начин по който възприемаш различно света. Не е само до това какво помага и какво не. Означава че трябва да промениш изцяло начина си на мислене и живот. Предлагам ти да прочетеш из нета какво е йога.
    Ако не си готов за промяна, по-добре се откажи.

    А ако питаш, как да подобриш вътрешно себе си, да се хармонизираш и изчистиш.Пробвай с медитация
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.11.12 08:11#4LinaViraAssaAmyLinaViraAssaAmyНовакРегистрация: 15.08.12Град: -Отговори: 16от: Йога - кажете ми какво ви е мнението за неяНека да не забравяме,че все пак сме българи и православни!Всяко отклонение от нашите традиции може да ни донесе ужасни главоболия!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest