Sanovnik.bg»Форум»Феномени и Загадки»Един и същи сън от 7 месеца

Един и същи сън от 7 месеца

  • 28.10.12 11:59#1NeliNeliНовакРегистрация: 28.10.12Град: ВарнаОтговори: 4Един и същи сън от 7 месецасънувам един и същ сън от 7 месеца.искам да знам,защо и какво означава.ето и съня ми:аз съм с група непознати не съм в моето тяло.изкачвам баир и стигаме до къща с ограда.когато гледаме отвън всичко е цветно,а когато влезем всичко става черно.хората,които са с мен изчезват и баира ,по който сме се изкачвали изчезва,излиза една жена с черни дрехи и коса и ми дава 3 цветя:оранжево, лилаво и черно. каза ми :трябва да ги запазиш докато стигнеш до долу.ако ги запазиш ще живееш още 7 дни,ако не - умираш веднага и ме бута към пропастта ... нататъка не знам какво става и винаги тука ми свършва съня. Наскоро сънувах че жената ми казва че не е трябжало да казвам на никой. бяхме на полянка, след като тя ми каза изчезна а аз бях на погребение. Моето истиско тяло беше в ковчега а аз самата в съня бях като дух. тялото с което бях в съня беше на земята обляно в кръв. около мен имаше гробища а на единия имаше котка която плачеше.. ИСКАМ ПОМОЩ МОЛЯ ВИ
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest