Паднали Ангели

  • 22.10.12 04:36#1SunnySunnyНовакРегистрация: 18.08.12Град: СофияОтговори: 15Паднали АнгелиСпоред някой теории при сътворението на човека господ е накарал всички ангели да се преклонят пред новото му творение и да ни помагат и грижат за нас хората.Някой от приближените му ангели начело с Луцифер за започнали да завиждат на нас хората заради любовта която сме получили от Бог и са ни намразили.От друга теория те са харесали човешките Жени и са искали да бъдат с тях ,Бог и забранил но те не го послушали понеже били омаяни от красотата на хората.От там идва войната между доброто и злото ,тези ангели които са се опълчили според волята на бога са Падналите и за тяхните мерзавства е започнала война.Господ им е пратил други ангели които са ги пропъдили и заключили в бездната ,но и до ден днешен те успяват да се вмъкнат в света на хората и да ни притесняват главно поради греховете и раните от битките си те са се превърнали в демони и въмпити които се хранят с душите ни, озлобени са , мразят нас хората заради страданието си и от там идват обсебванията от демони и повечето гадории на света.Лошото е че на 11.11.2011г се отвориха някъкви портали и навлезнаха цели легиони от тези демони и сега сме в техните ръце.Обсебили са и държат хора на много ръководни постове и имат голяма власт над земята .Илюминатите работя и се контролират от тях посредством сатанисти медиуми като им предават директни инструкции.Апокалипсиса е започнал ,те вече са тук и работят по въпроса,а дали ще успеят -не знам .Някой могат да ги вижда като черни сенки и др.Според Пако Рабан ще има Апокалипсис и разруха,но аз не искам да повярвам в това и си мисля че ще е само война между Ангели и Демони.Те имат нужда от сила и енергия и ние за тях сме храна,като добитък с който се хранят,с нашите души.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.13 09:08#2Weird GirlWeird GirlНовакРегистрация: 31.01.13Град: -Отговори: 5от: Паднали АнгелиСпоред някои книги които съм чела Падналите Ангели създават деца с човешките жени , тези деца са така наречените Нефилими , те са полу-ангели и полу-хора . Не виждат бащите си и имат странни дарби . Не знам дали тази информация е достоверна , но ми се вижда доста интересна . ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest