Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънища с мъртви хора

Сънища с мъртви хора

  • 07.10.12 09:53#1cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241Сънища с мъртви хораМного често сънувам мой близки които вече ги няма. Какво означава това?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.10.12 07:11#2ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Сънища с мъртви хораСпоред мен много зависи от съдържанието на съня, от това какво си изпитал/а по време на съня (спокойствие,страх,заплаха и т.н)също така и какви са ви били отношенията преди (близки и изпълнени с обич или не чак толкова....).Понякога може да искат да се сещаш по често за тях, да ти покажат,че са до теб и ти помагат или нещо друго.По принцип народът е приел когато сънуваш някои близък да подадеш нещо за него на някои близък,навярно това радва покойниците.Така,че може да започнеш с това още преди тълкуванието на съня.Има си естествено и по- просто обяснение: просто наскоро да е говорено или мислено за тях и това да ти е останало в подсъзнанието и за това да ги сънуваш...Моя съвет е просто да наблюдаваш внимателно какво се случва след тези сънища в определен период и така ще си направиш някакви лични изводи.
    Поздрави,
    Алекс
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.12 10:18#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Сънища с мъртви хораблагодаря ти за отговора.не спирам да мисля за тях.те са в сърцето ми завинаги.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.11.12 08:23#4DreamDreamНовакРегистрация: 15.11.12Град: -Отговори: 22от: Сънища с мъртви хораАми аз съм съгласна с Алекс и на мен ми се е случвало да сънувам мои починали близки. Възможно е, защото когато някой ти липсва, скоро е починал или наскоро е говорено за него това може да ти се е запечатало в ума от целия разговор. Често описват сънищата като сънна кома от която не можеш да излезеш преди да мине всичкото, което е било предречено на лента (като на филм). Но съм НАПЪЛНО съгласна с Алекс. ОтговорОтговор с цитат
  • 18.12.12 04:48#5Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Сънища с мъртви хораи аз съм сънувала близък, който умря - баба ми. Това означава че твоите близки, които са умрели искат да се свържат с теб ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest