Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Възможно ли е да съм видял бъдещето?

Възможно ли е да съм видял бъдещето?

  • 07.10.12 02:02#1DimitarDimitarНовакРегистрация: 06.10.12Град: -Отговори: 1Възможно ли е да съм видял бъдещето?Когато бях в трети клас (преди 4 години) ми се присъни лоша случка в семейството ми, която се случи три години по-късно. Тогава се изплаших, но го приех като нещо не чак толкова странно. Наскоро сънувах следното нещо:
    Бях на леглото си и взех седмата книга от поредицата Хари Потър, за да започна да я чета. За разлика от другите книги от поредицата, тази имаше кратко резюме на гърба си.

    То беше предупреждение. Спомням си само част от него - че в опитите си да вземе пълната власт, тъмната страна е направила голяма грешка и планетата ще бъде унищожена. Не знам какво точно съм си помислил, но веднага разбрах, че не мога да се върна в училище. Реших, че трябва да спра това. Изведнъж притежавах магически сили. С един приятел отидохме да се укриваме в къщата на баба ми в село. Известно време беше така, но разбрах, че трябва да се вземат мерки.
    В магьосническия свят (както е описано в книгите за Хари Потър) можеш да се магипортираш (телепортираш). Хванах приятеля си за ръка и започнах да мисля силно за един хотел в Банско. Видях отстрани как се завъртам и двамата изчезваме. Ръката на приятеля ми беше наполовина.
    След това извършихме същата процедура и се магипортирахме в училището. Там останах поразен:
    Видях как класа ми (5-6 души ги нямаше) слиза по стълбите. Всички бяха с маски на Ку Клус Клан (тайно общество, нещо като масони). Видях учителката си по математика, явно я бяха тормозили. Слязох долу в съблекалнята, която беше пълна с такива маски. Явно щеше да има тържество, защото всички започнаха да се строяват в двора с такива маски. Май щяха да манифестират. Няколко души ме забелязаха и ме подгониха, защото не бях с маска. Върнах се в съблекалнята, където имаше 5-6 мои познати. Исках да се магипортираме, но не можахме. Убиха ни.

    Озовах се на странно бяло място. Там попитах една жена в кабинка дали не съм мъртъв. Каза ми, че не съм. Но там бяха и другите ми приятели, които бяха убити преди миг! Повече от това място не помня, само знам, че исках да се махна.
    От там нататък събитията ми се губят. Последното, което помня, е че се качих на една скала. Всичките ми близки хора бяха мъртви. Погледнах нагоре и видях нощното небе. Звездите.. Сякаш цялата Вселена бе над мен. Знаех какво ще последва.
    Видях как в небето се появява процеп. Той започна да се разширява. Помислих си "Всичките ми близки са там горе. И на мен ще ми бъде по-добре Там!"
    След това се събудих.

    Може ли някой да ми каже какво според него означава този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.12 03:41#2nelsnelsНовакРегистрация: 04.10.12Град: -Отговори: 1от: Възможно ли е да съм видял бъдещето?Много фантастика четеш ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.12 01:51#3GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Възможно ли е да съм видял бъдещето?Озовах се на странно бяло място. Там попитах една жена в кабинка дали не съм мъртъв. Каза ми, че не съм. Но там бяха и другите ми приятели, които бяха убити преди миг! Повече от това място не помня, само знам, че исках да се махна.
    От там нататък събитията ми се губят. Последното, което помня, е че се качих на една скала. Всичките ми близки хора бяха мъртви. Погледнах нагоре и видях нощното небе. Звездите.. Сякаш цялата Вселена бе над мен. Знаех какво ще последва.
    Видях как в небето се появява процеп. Той започна да се разширява. Помислих си "Всичките ми близки са там горе. И на мен ще ми бъде по-добре Там!"


    Мисля че единственото смислено нещо е това последното. Само ми кажи когато беше на това странно бяло място,какво същност усещаше? Интересуваме вътрешно как си се чувствал по време на съна и след него?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.10.12 12:33#4DimitarDimitarНовакРегистрация: 06.10.12Град: -Отговори: 1от: Възможно ли е да съм видял бъдещето?Исках да се махна. Беше ми неприятно, знаех, че там не ми е мястото. Вече към края наистина исках да умра, да отида при близките си хора. А когато се събудих, изпитвах неописуемо за мен желание отново да заспя и да продължа, но това така и не стана.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.12 10:36#5GravitationGravitationНовакРегистрация: 09.10.12Град: БургасОтговори: 72от: Възможно ли е да съм видял бъдещето?За мен този ти сън ти показва че наистина не ти е дошло времето да си отидеш от този свят,и че имаш още доста неща да свършиш преди да си готов да отпътуваш.
    Това с процепа във вселената и самото виждане на цялата вселена е всъщност мястото където отпътуват душите след напускане на физическото си тяло. Какво се опитвам да кажа, че мястото което си видял е мястото на "Първоизточника-БОГ".
    Мислил си че там ще ти е по-добре - защото всеки един от нас е дошъл от там,но не ти е времето,както казвам защото имаш още доста неща да свършиш.

    Питах те за усещането,защото ако беше ми казал че изпитваш покой,хармония, и най- приятни усещания които до сега не си изпитал,след съня.Щеше да значи че ти е показано към каква посока да вървиш,а именно към Просветление,хармония,положителна настойка и любов.

    Другото за което си мисля е че може да ти е показано, какво ще се случи със човечеството, ако продължаваме да таим злоба един към друг, да се отнасяме с ненавист и да нараняваме всичко по пътя си.Демек - ще бъдем унищожени,и само тези които истински са чисти от вътре и не таят негативни чувства ще оцелеят.

    Поне за мен това означава това което си сънувал.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest