Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънища с определен човек

Сънища с определен човек

  • 05.10.12 05:43#1kozarinakozarinaНовакРегистрация: Град: -Отговори: 3Сънища с определен човекКакво означава като половин година вече, винаги, когато сънувам (а това се случва почти всяка нощ), сънувам един и същи човек?

    А сънищата винаги са неприятни и в тях се чувствам зле. Възможно ли е да има някаква връзка между моето и подсъзнанието на тоя човек покрай сънищата?

    На някой случвало ли му се е подобно нещо и имате ли идея какво може да означава ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.12 11:52#2DianaDianaНовакРегистрация: 23.02.12Град: -Отговори: 1от: Сънища с определен човекЗдравей!Извинявам се,ако Ви притеснявам,но се натъкнах на коментарът Ви и реших и аз да изразя своето мнение.Аз например сънувам вече почти месец моята първа истинска любов,която е от моя клас.Сигурно ще ми повярвате,че направо се побърквам,откачам или както искайте го тълкувайте,но наистина се чувствам много странно,защото не сме заедно от 4 месеца и сега като почнах училище в последно време се случват такива неща от негова страна,каквито ми показват,че иска отново да сме заедно,въпреки че не бяхме ние виновни за раздялата.Добре,малко се отклоних от темата,сънищата ми са предимно с държане за ръка,целувки,разходки,общо взето добри.Не знам какво може да означава,но наистина бих искала да разбера-името ми е Диана на 16 съм,приятно ми е.Ако имате някакъв проблем,спокойно можете да се обърнете към мен!Лек и спокоен ден Ви желая!ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.15 09:41#3MonikaMonikaНовакРегистрация: 16.08.15Град: Бяла водаОтговори: -от: Сънища с определен човекАко сънуваш някой, може би си мислиш за него.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest