Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънищата - защо се появяват?

Сънищата - защо се появяват?

  • 26.09.12 11:28#1miglenamiglenaНовакРегистрация: 26.04.11Град: -Отговори: 17Сънищата - защо се появяват?СПОРЕД МЕДИЦИТЕ ТОВА Е НАПРЕЖЕНИЕ НА НЕРВНА СИСТЕМА,НЕ СПОКОЙНА ПСИХИКА. СПОРЕД БАЯЧКИ И ГАДАТЕЛИ СЪНИЩАТА СА ПРЕДСКАЗАНИЯ А КАКВО СА ТЕ СПОРЕД ВАС?НА ТОЗИ ВЪПРОС ЩЕ БЪДЕ ОТГОВОРЕНО ПО НАЙ РАЗЛИЧНИ НАЧИНИ НО НЯКОИ ЗАПИТВАЛ ЛИ СЕ Е ЗАЩО,ЗАЩО СЪНУВАМЕ, КАКВО НИ КАЗВАТ?ВСЕКИ ЧОВЕК ОЩЕ ПРЕДИ ДА СЕ РОДИ Е С ПРЕДОПРЕДЕЛЕНА СЪДБА С ОПРЕДЕЛЕН ПЪТ КОИТО ТРЯБВА ДА ИЗВЪРВИ ,ДО КАТО ГО ПРЕМИНАВА ТОЙ ГО ОБОГАТЯВА.ВСЕКИ ЧОВЕК ПРИ ВСЯКО СВОЕ РАЖДАНЕ СТАВА ВСЕ ПО ДОБЪР И СЕ ИЗКАЧВА ПО СТЪЛБАТА НА ПЕРФЕКТНОТО СЪЗРЯВАНЕ. ЖИВОТЪТ, КОИТО ЖИВЕЕ ОПРЕДЕЛЯ ТОВА. СЪНИЩАТА В НЕГОВИЯТ ЖИВОТ ПЪК ПРЕДУПРЕЖДАВАТ,ПРЕДПАЗВАТ,ПОКАЗВАТ НЕГОВИЯТ ПЪТ.ТОВА ТРЯБВА ВСЕКИ ЧОВЕК ДА ГО ЗНАЕ.НИЕ СМЕ СЪЗДАДЕНИ ТАКА, НИЕ СМЕ ПРОГРАМИРАНИ.ЗАМИСЛЕТЕ СЕ КОГАТО ЗАПОЧНЕТЕ ДА СЪНУВАТЕ, ВСЛУШАЙТЕ СЕ В ТЯХ ТЕ ВИ ПОКАЗВАТ ЖИВОТА ЗАНАПРЕД. ДОВЕРЯВАЙТЕ СЕ НА ШЕСТОТО СИ ЧУВСТВО ТО СЪЩО ВИ ПАЗИ.СЕГА МОЖЕ СПОКОЙНО ДА ПРИЕМЕТЕ,ЧЕ НИЕ СМЕ СЪВЪРШЕНИ БИОЛОГИЧНИ РОБОТИ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.10.12 08:49#2АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Сънищата - защо се появяват? Здравей! Хубава тема си написал/а!
    Според мен сънуваме, защото по този начин преживяваме част от събитията през деня.Също така както казваш, понякога сънищата са пророчески.Лично аз често имам такива.Интересно ми е само защо сънуваме кошмари? Ако някой може да ми обясни, ще бъде супер!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.12 09:47#3мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Сънищата - защо се появяват?Скоро не бях срещала толкоз точно ясна и кратка тема
    Много интересна е и лесна за четене. Дано има повече потребители който да я прочетат. Омръзна ми дългите и тежки копнати теми който само като ги отворя и видя дългият текст директно ги затварям дори и да ми са интересни. Тук вие сте се справили страхотно. КРАТКО ЯСНО ЛЕСНО ЧЕТИВО И НАЙ ВЕЧЕ ИНТЕРЕСНО
    Благодаря за прекрасната тема
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest