Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувам непознато момиче от 3-4 месеца насам

Сънувам непознато момиче от 3-4 месеца насам

  • 24.09.12 10:41#1TarararaTarararaНовакРегистрация: 24.09.12Град: -Отговори: -Сънувам непознато момиче от 3-4 месеца насамЗдравейте на всички!
    Не съм си мислил, че такова нещо ще се случи и на мен, но ето че е факт. От няколко месеца насам сънувам всяка вечер едно и също момиче. Всеки път сънищата са различни. В сънищата ми се срещнахме и от малко по малко станахме гаджета. И във всеки сън правим нещо заедно като двойка. Никога през тези месеци не узнах името и. Само в единия сън точно като се запознавахме я попитах как се казваш, отговори ми но като се събудих забравих. И от тогава насам в съня ми ме е срам да я попитам как се казва за да не ми се разсърди. Не знам на какво се дължат тези сънища. В момента си нямам приятелка но нямам проблем с момичетата.

    Като започнаха сънищата даже си имах приятелка, но сънищата продължиха до ден днешен. Какво да правя .... Лошо е да си влюбен в нещо може би нереално ....Като се срещам с момичета пак си мисля за момичето от съня. Толкова са истински сънищата. Вече познавам характера и отлично иии не не я свързвам с реално момиче с което не са се получили нещата защото е различа от всички които съм харесвал и съм имал връзка ....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.12 04:17#2NataliqNataliqНовакРегистрация: 25.09.12Град: ГабровоОтговори: 5от: Сънувам непознато момиче от 3-4 месеца насамMislq,4e sanuva6 me4tata za takava jena,koqto iska6 da bade s tebe v realnosta.Opitai se da nameri6 takova momi4e,4e da prili4a na tazi ot sanq ti.Trqbva da jivee6 v realnosta,a ne v sani6tata si,savetvam te nameri q,tq e tam nqkade okolo tebe i iska ti da q nameri6,ne badi v sani6tata s neq,a v realnosta,samo ti znae6 koq moje da e tq.Tova v sani6tata ti e kato van6en vid iluziq,doveri se na 4uvstvata,te nqma da te podvedat.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest