Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Странни сънища

Странни сънища

  • 15.09.12 03:00#1snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28Странни сънища През последните 3 месеца ми се случиха ужасни неща, проблеми в къщи, проблеми в работата, скъсах с приятелката си и то не по желание на двамата, а защото се наложи. Сега на 18-ти имам много важна делова среща, която ако не се получи, по-добре да си тегля куршума, защото си губя и бъдещето по този начин...както и да е.
    Въпросът ми е, че през последните дни сънувам различни сънища, които са много странни...

    на 10-ти сънувах, че прескачам каменна ограда, като най-добрият ми приятел ме напътстваше с помощта на GSM.

    на 11-ти сънувах, че ме гонят 2 бели кучета, но точно преди да ме хванат непознат мъж с бяла брада и бяла коса, ги сграбчи и ги махна от мен (не знам, но май беше Господ, поне така си го обяснявам).

    Днес пък сънувах страшно много мои познати на куп, а през останалите дни постоянно сънувам приятелката си в която съм влюбен (колкото и тъпо да звучи)...

    Кажете ми какви са тълкуванията...моля ви, благодаря ви предварително !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 10:52#2snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Странни сънища Незнам с точност,но съм пред период на полуразпад...сънищата ми имат ужасни последствия...вече може да закриете темата,няма значение за мен...
    Господ да ви пази !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.09.12 06:56#3jozephinajozephinaНовакРегистрация: 20.09.12Град: СофияОтговори: 3от: Странни сънища Здравейте,

    Ще отправя един призив към всички. "Драснете" по някой ред, дори и да не тълкувате сънищата му. Да вдъхнем кураж на това момче. Не всичко е загубено. Горе главата.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.12 01:01#4snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Странни сънища Главата ми в скоро време,няма как да се вдигне,вярвай ми...все пак благодаря !ОтговорОтговор с цитат
  • 23.09.12 04:37#5мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Странни сънища Здравейте
    Сънят ви е прекрасен и показва колко трудни времена са сегашните. Много сте объркан чудите се какво става с вас
    знаете ли това за вас е един житейски опит който вие трябва да натрупате. В момента вие се изграждате на много по високо душевно равновесие ще го разберете но още малко време ви трябва. Изобщо не се замисляйте какво става а се отворете за всяка новост която ви очаква. Всико това което ви сее случило е трябвало да се случи. Дори приятелката ви дори работата ви нали знаете че ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО и съм сигурна че само след не много време ще разберете за какво съм ви писала. Имате си ангел хранител не го забравяйте това е починал човек който много ви обича. Да не продължавам повече че нямам време в момента. Много щастие и любов ви очаква посрещнете го с отворени обятия УСПЕХ
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.12 04:47#6snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Странни сънища незнам точно какво положително мога да видя от всичките лайна,които ми се случват и ПРОДЪЛЖАВАТ да ми се случват...
    благодаря все пак,че все някой ми обърна внимание,иначе темата щеше да си остане само с един пост ;д
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.12 04:09#7NataliqNataliqНовакРегистрация: 25.09.12Град: ГабровоОтговори: 5от: Странни сънища Nedei da zabravq6,4e koleloto se varti,dnes si dolu,a utre si gore,na tozi etap bih te posavetvala da ima6 tarpenie i sili,za da uspee6 da prodalji6,za6toto vsi4ko tova 6te svar6i i vsi4ko 6te ti se struva kato lo6 ko6mar.Gore glavata i smelo prodalji na pred,a ako nqma6 sili,moje6 da mi se doveri6 i da vidime kakvo mojeme da napravim po tvoq slu4ai,za da ne se 4uvstva6 taka i vsi4ko tova te overqvam 4e 6te e nazad v minalotoОтговорОтговор с цитат
  • 25.11.12 03:27#8MinchoMinchoНовакРегистрация: 24.11.12Град: СавиноОтговори: 19от: Странни сънища според мен сънищата са в следствие негативите които са ти се стоварили. Много често сънуваме неща които първо сме преживяли било позитивни или негативни. Само, че в сънищата не ги сънуваме точно както сме го изживели, а е интерпретация на мозъка. Много рядко сънуваме различно от това което сме изживели или гледали преди да заспим. Затова, че сънят ти не мисля да е по различен от това което си преживял, просто вътрешно искаш всичко да се нареди и в сънищата ти се подрежда както го искаш ти. Волята на човека е много по силна от сънищата, защото те могат да те предупредят за нещо евентуално което предстои да се случи, а имаш ли и воля ще постигнеш всичко. Човек като каже аз мога и искам няма нещо което да не може да направи стига да е в човешките възможности разбира се. Това е мое лично мнение ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest