Присъствие на духове

  • 11.09.12 01:20#1йоанайоанаНовакРегистрация: 10.09.12Град: ВарнаОтговори: 3Присъствие на духове i Здравейте!Аз съм момиче на 11 години!!! Може би ще ви се стори странно...но е истина.
    На КОЛЕДА с майка ми и баща ми отидохме на църква. В църквата имаше много хора. Беше препълнена, но поедно време останах сама в един ъгъл..около мен нямаше никой..и както си държах свеща изведнъж някой започна за я мърда. Щях да я изпусна на земята. :x: По това време се обърнах назад - нямаше никой. Погледнах и свеща хубаво, някой конец от якето ми да не се е закачил, но нямаше нищо такова... После изплашена изтичах при баща ми и му разказах... Не знам какво е това, но според мен това е някакъв дух, защото силата която ми дърпаше свеща от ръката ми беше особена... :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.12 08:49#2НиколНиколНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 1от: Присъствие на духове тази случка е наистина интригуваща но това което искам да разбера от тази случка е дали баща ти е повярвал защото по възрастните не вярват в пара нормални случки защото не са виждали още нещо което е от значение обикновено пара нормалните неща се случват с деца така да се каже и по големите си мислят че децата си въобразяват или се измислят за да бъде по интересен животът им ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.12 11:28#3йоанайоанаНовакРегистрация: 10.09.12Град: ВарнаОтговори: 3от: Присъствие на духове ами той ми повярва ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest