Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Много странен сън

Много странен сън

  • 10.09.12 09:35#1TainaTainaНовакРегистрация: 21.05.12Град: СофияОтговори: 5Много странен сън Здравейте
    преди няколко дена сънувах странен сън ...
    Сънувах че съм застанала в стаята до вратата и гледам как спя ... Прозореца беше отворен и по едно време в стаята изведнъж се появи някакъв мъж и седна на леглото ми и ме гледаше как спя ... В сънят ми, докато ме гледаше този мъж аз по едно време се събудих и той ми говореше нещо, както и аз на него, но не ги чувах какво си говорят ...
    ПС : кажете ми тозе сън какво означава
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.12 05:51#2edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Много странен сън всичко е прекалено субективно, не може да има точен отговор за всеки един сън, трябва да осъзнаеш сам каква е връзката със самия човек, трябва да огледаш ежедневието си и ако можеш да си спомниш за някой случай,който ти напомня за съня и ето отговора, просто това ти е направило внимание и си го сънувала, а може дори и да си гледала някой филм само да не е "Здрач", защото там вампирът има навика да влиза в стаята на главната героиня и да я наблюдава как спи, а по- нататък си говорят, не се притеснявай няма нищо по-специално с този сън, не е различен, всичко просто е игра на твоето подсъзнание, което се опитва да ти подскаже нещо! ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.12 10:38#3TainaTainaНовакРегистрация: 21.05.12Град: СофияОтговори: 5от: Много странен сън м този мъж който беше в сънят ми ... никога не съм го виждала .... а да и здрач не съм го гледала от 1 год .... ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest