Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънища за коли, училища

Сънища за коли, училища

  • 09.09.12 09:39#1ZhulianaZhulianaНовакРегистрация: 05.09.12Град: ВарнаОтговори: -Сънища за коли, училищаЗдравейте,отново!
    Сънят, който сънувах, ще ви го разкажа от части, тъй като е много дълъг (или поне аз така мисля доколкото си спомням по-точно само това което ми направи впечатление

    Та така де, сънувах че майка ми има кола и я кара, а всъщност няма шофъорска книжка , a баща ми иска да я научи оттук-оттам, но доста трябва да се мъчи ... Също така ми направи впечатление от съня, че ние с майка ми се разхождаме и започаваме да говорим за престижните училища и в този момент тя започва да ми намеква, че съм приета в четвърта (Четвърта езикова гимназия „Фредерик Жолио-Кюри“)..Накрая ми го каза направо и аз се разплаках от щастие...чак докато го сънувах се развълнувах ...

    Та въпроса ми към вас е дали това ще се случи ?? .. Според датата от месеца и денят от седмицата това трябва да се случи след година (както пише в съновника).... Исках да споделя с вас съня си за да видя вашето мнение тъй като майка ми постоянно пътува с автобуси, а аз сега ще съм 7 клас, сега ще са ми изпитите и не съм цвете за мирисане (пълна трагедия по математика), водили сме много теми свързани с добрите училища.. Та така де, помислих си данеби това да е сън, който "отразява" случващото се
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest