Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Моята учителка - как да й се извиня?

Моята учителка - как да й се извиня?

  • 07.09.12 10:36#1ДамянаДамянаНовакРегистрация: 17.05.12Град: -Отговори: 2Моята учителка - как да й се извиня?Здравейте!
    Тази година завърших 12 клас. Последната година се привързах много към учителката си по български език-постоянно търсех поводи да съм с нея, да си приказваме, чувствах я много близка.
    Преди един месец я видях през автобуса,тя също ме видя и ми махна.

    На другия ден й се обадих да се видим,ако иска.
    Тя ми каза,че има няколко срещи и след това ще ми се обади,но не го направи.
    Помислих си,че сигурно е била изморена и така.
    Наскоро видях, че ме е блокирала и от Скайп.
    Наистина ми стана много неприятно.
    Казах си,че сигурно не ме харесва като човек и не иска да я притеснявам повече.

    Видях, че е писала на стената на Фейсбук на една моя съученичка и аз почнах да коментирам поста, като накрая казах, че нямам желание госпожата да ми пише,така че...ясно.

    След това видях, че е харесала снимка на моите съученици, а на мен никога нищо не харесва.
    Стана ми наистина много тъжно.
    После я видях на линия във Фейсбук и се сетих, че сигурно е видяла какво съм писала. На нея също сигурно й е станало неприятно.

    И днес ставам и какво да видя, отблокирала ме е от Скайп!
    И ето го проблемът - държах се ужасно, макар и индиректно, с човек, когото много обичам и държа на него.
    Как да й се извиня? Какво да й напиша?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 11:40#2Нора КонстантиноваНора КонстантиноваНовакРегистрация: 07.07.12Град: СофияОтговори: 5от: Моята учителка - как да й се извиня?Знаеш ли , че нещо не схванах за какво точно трябва да и се извиниш ... попитала си я за среща , тя не ти се е обадила ...а те е блокирала в скайпа ...Твоята реакция на поста е била съвсем нормална . По-скоро тя се е притеснила от това ,че искаш да се видите ,може би ... Странно поведение от нейна страна , освен ако ти не си била много настоятелна в искането да се сближите и да се видите , от което тя се е опитала да се измъкне . Ако искаш има една песен на Росица Кирилова ...Учителко любима целувам ти ръка ! Постни я на стената и във Фейса ...би трябвало да разбере !ОтговорОтговор с цитат
  • 21.01.13 05:56#3АлексАлексНовакРегистрация: 17.01.13Град: БургасОтговори: 3от: Моята учителка - как да й се извиня?Понякога простото извинение върши работа - просто й пиши в скайп или Фейсбук, поговорете, питай я с какво и как си я обидила и ако намериш за нужно се извини! ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.13 09:02#4Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: 26от: Моята учителка - как да й се извиня?Гледай си живота момиче, вече не си ученичка, какво ти пука за учителката ти дали ще ти е сърдита или не, и без това не си ученичка, потъсри си приятелки на твоята възраст, учителката си има своя среда! :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 26.11.13 01:47#5AndrianaAndrianaНовакРегистрация: 26.11.13Град: -Отговори: 1от: Моята учителка - как да й се извиня?Не съм съгласна с Alexi :n: щом наистина уважаваш своя учителка може да я виждаш! Това е мнението ми ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest