Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън за момчето, което ме харесва

Сън за момчето, което ме харесва

  • 05.09.12 09:28#1ZhulianaZhulianaНовакРегистрация: 05.09.12Град: ВарнаОтговори: -Сън за момчето, което ме харесва Здравейте ! Аз съм момиче на 13 години ... Такам.. ето и моята история - сънувах, че момчето, което ме харесва и иска да сме нещо повече от приятели ме бие с плесници.. Всичко изглеждаше толкова реално,че дори усещах болките от ударите ..Четох в съновниците и всичко,което пишеше се случи- (като например) да се занивам с възрастни хора /първоначално много се учудих / и ето ,че наистина така стана , ако има болест - на оздравяване е ~ имам проблем с бъбреците и се чувствам доста по-добре , и че сънят ми ще се случи след околко 7 дни(според деня в който е сънуван сънят) - 10 дни след като сънувах момчето го видях~бях навън с приятели до моя блок и той мина оттам - нищо не си казахме, тъй като той се направи, че не ме вижда /нямаше смисъл да го поздравя-според мен/. Като се прибрах у дома видях ,че ми е писал - беше 'ядосан' затова, че нищо не съм му казала...и така се скарахме... Дори и да не ме тормози физически ме тормози и психически .. Все още не сме в добри отношения - 'разговаряме' чрез обиди .....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 09:06#2edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Сън за момчето, което ме харесва значи не си заслужаваОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest