Сбъдване на мечтите

  • 03.09.12 11:47#1niikii90niikii90НовакРегистрация: 11.05.12Град: БургасОтговори: 2Сбъдване на мечтитеКазват ми че мечтите се сбъдват, но никой не ми е казал как става това. Имам една мечта(от много отдавна искам да стана известна певица)но не знам как да я осъществя, някои има ли идеи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 02:28#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Сбъдване на мечтитеКато ходиш по конкурси /х-фактор и тн/, никой няма да дойде вкъщи, за да те направи суперзвезда.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 09:14#3ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Сбъдване на мечтитеПродължавай да си мечтаеш. Има една приказка,която много ми харесва и тя е, че човек без мечти не е пълноценен човек.Но трябва сама да подемеш на някъде и тогава би могла да очакваш странична помощ.И конкурсите са вариант, но според мен имаш по-голям шанс ако почнеш да се занимаваш профисионално (ако вече не си де)тогава нещата ще се развият от самосебе си.(стига наистина да се стараеш)Наистина и за жалост гледайки красивото синьо небе нищо материално не става,не и на този Свят, в това измерение.Дано сме помогнали Успех !ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.12 04:41#4ДамянаДамянаНовакРегистрация: 17.05.12Град: -Отговори: 2от: Сбъдване на мечтитеискаш да ти кажа как се сбъдват мечтите ли-въобще не е трудно.Трябва да имаш вяра в себе си и при неуспех да не се отчайваш.Ще ти дам пример: аз съм на 18 години,кандидатствах медицина,но не ме приеха.Не съм първата,която не е влязла от първия път,няма и да съм последната.Догодина ще кандидатствам пак-няма да ходя на училище и упорито ще уча по биология и химия.А както знаем всеки труд се заплаща.
    Ти искаш да си известна певица.Доколкото знам,може да си наемеш учител по пеене,за да ти обясни,ако имаш някакви пропуски.
    В България има много музикални академии,където можеш да учиш за певица.
    А конкурсите също са вариант,да.
    Най-важното е,че дори и да се провалиш не трябва да губиш вяра в себе си,защото дълбоко в сърцето си ти знаеш,че го можеш.
    Наистина хората казват,че винаги ще има някой по-добър,но ако вярваш и се бориш за целите си-може да надминеш всички!
    Просто имай вяра в себе си и не си мисли,че няма да успееш-така ще предизвикаш отрицателна енергия.
    Винаги мисли позитивно.
    Дано съм ти помогнала в известна степен.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.12 10:31#5inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Сбъдване на мечтитеe ти от небето ли падаш ако си хубава и слаба отиваш сваляш се на някои дебел ипресарио духаш яко пишки и те уреждатОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.12 12:42#6niikii90niikii90НовакРегистрация: 11.05.12Град: БургасОтговори: 2от: Сбъдване на мечтитеза това направих тази тема,защото не искам да стана певица като Андреа или другите нашите които са осмивани от цял свят.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 11:20#7МаркизатаМаркизатаНовакРегистрация: 08.05.13Град: СофияОтговори: 43от: Сбъдване на мечтитеморената и хаос-сни са прави : ) опитаъ някъде е и предпоследния е прав... все пак андрея и теодора и другите певици имат доооооста фенове :д ОтговорОтговор с цитат
  • 08.12.13 05:53#8минаминаНовакРегистрация: 08.12.13Град: СофияОтговори: 10от: Сбъдване на мечтитеВсичко,което искаш,можеш да постигнеш.
    Стига да знаеш правилният подход и да си упорит и твърд.
    Може да ти е много трудно,но ако желаеш нещо наистина и мисиш само за това и правиш сичко по силите си,то рано или късно ще се сбъдне.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest