Sanovnik.bg»Форум»Говорилник»Нека се опознаем

Нека се опознаем

  • 03.09.12 06:08#1ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47Нека се опознаемЗдравейте! От скоро съм регистрирана тук,но отдавна чета статиите в този сайт,а вече и темите. Има доста интересни неща, и нови неща, на които бихме могли взаймно да се научим.А също така и хора, с които най-вероятно си заслужава да се запознаеш (най-малкото може да се окаже забавно)... Дойде ми една идея не знам дали вече не съществува, но до сега не съм я срещала. Та, въпросната идея е, че би могло да си правим форумни сбирки в различните градове,да се запознаем на живо и да обменяме мнения и способности,които през интернет не бихме могли, т.е да се покажат някои неща нагледно (при желание и интерес разбира се)Как ви се струва ? Бихме ли могли да го осъществим?
    Сега се сещам и за алтернативен вариант на този...Може и тук всеки да се представи,заедно със своите умения и интереси ...Какво ще кажете ?
    П.С Предварително се извинявам ако мястото на тази тема не е тук или случайно се дублира.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 04:29#2gl0riqgl0riqНовакРегистрация: 12.12.10Град: -Отговори: 4от: Нека се опознаемЗдравей,името ми е Глория. Идеята ти е много добра, нека да почна със моите интереси и може би способности. Не смея да твърдя, но приятелките ми казват , че познавам на кафе ... сънищата ми често се сбъдват и общо взето имам някакви предчувствия които се оказват вярни :Д Мисля си , че ми хлопа дъската понякога, но съм свикнала :Д И междудругото и аз съм от Варна. ))Успех с темата ! ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 09:23#3ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Нека се опознаемЧудесно! Много се радвам за теб,Глория. Продължавай да се развиваш на мах и бъди по уверена. За да сме тук значи на повечето "ни хлопа дъската",така че споко. И междудругото аз съм Алекс (май съм пропуснала да дам пример в първия пост, за което се извинявам )
    Хайде хора, не се стеснявайте! Искрено се надявам да се получи забавна и хубава тема !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 10:52#4gl0riqgl0riqНовакРегистрация: 12.12.10Град: -Отговори: 4от: Нека се опознаемПриятно ми е да се запознаем . Междудругото ти имаш ли някакви умения ? ... Току виж сме пообменили малко опит :Д )ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 08:08#5edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Нека се опознаемздравейте казвам се Сабрина и повече от година чета сайта! Както често споменавам в коментарите си на мен не ми хлопа дъската още или поне се надявам да ми захлопа , защото явно подсъзнателно искам всичко да обясня с паранормалното и поради тази причина съм си малко куку ОтговорОтговор с цитат
  • 29.09.12 12:55#6ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Нека се опознаемСупер! Да наистина за всяко нещо си има обяснение и трябва понякога да го търсим на дълбоко.Но все пак трябва да усещаме къде е границата (например на нормалните съвпадения и паранормалното)не е елементарно но не е и трудно с времето става просто рутина . . . А доколкото моите способности . . . мога да кажа,че се интересувам,чета и пробвам много неща докато не попадна на нещото,което е специално за мен и така от доста време насам. Някои по конкретен въпрос значително би ме улеснил. А за хлопащите дъски . . . то е нещо нормално както народа е казал :"всеки луд с номера си."
    П.С. Хайде хора пишете пишете повече,все пак трябва да се стигне и до забавната част!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.10.12 06:53#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Нека се опознаемздравейте.казвам се цветелина.регистрирах се вчера.харесва ми статийте който развивате и темите.вълнувам се от паранормални неща и всичко свързано с мистиката.обичам да гледам и филми с такава тематика.вие какви филми обичате?ще се радвам на всеки който пише.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest