Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Господ ли ми помогна или нещо друго?

Господ ли ми помогна или нещо друго?

  • 28.08.12 05:39#1TeoShamSherTeoShamSherНовакРегистрация: Град: -Отговори: 8Господ ли ми помогна или нещо друго?Здравейте, искам да ви разкажа за един сън, който имах преди 2 дена. Написах и история в сайта, но двата коментара, които получих не бяха убедителни.
    Ето го и съня ми:

    Обикновено моите сънища винаги са свързани с демони и такива страхотии, но този път сънувах нещо по-различно от преди.

    В съня ми бях уплашена до мозъка на костите си, имах като видение в съня ми, че на следващия ден ще умра и смъртта ми ще бъде причинена от демони и ще ме вземат при тях.

    Когато разбрах това буквално с цялото си сърце и душа извиках към Бог с думите: Господи, спаси ме, не им давай да ме убият и вземат с тях.

    В момента, в който извиках, усетих сърцето ми как започна да бие силно и просто виждах как думите ми (зова за помощ) излязоха от устата ми и с бърза скорост се отправиха към небето.

    Виждах думите си как летят и все едно очите ми бяха там с тях и виждах всичко, издигнах се на много високо, но все едно имаше бариера и очите ми не можеха да продължат по-нататък, а само думите ми минаха от там.

    Аз се обърнах и можех да видя целия свят от високо, беше като една карта. След малко една голяма струя от бял, леко прозрачен дим се спусна към мен и ме понесе надолу. Чувствах се толкова спокойно и недосегаема, нищо не можеше да ми направи нещо.

    Докато се спускахме един глас ми говореше,
    каза ми: "Виждаш ли тези червени петна, където се показват на Земята?"

    Аз виждах целия свят като на карта и в различни райони започнаха да се показват червени петънца, казах, че ги виждам и тогава този глас ми каза отново: "На всички тези червени места се извършват лоши дела причинени от демони."

    Тогава тази прозрачна струя от дим (не знам как да го нарека, на това ми приличаше, нямаше форма или тяло); ме заведе на някой от тези места и да ви кажа това, което видях беше повече от потресаващо, навсякъде демони сееха разруха.

    И когато този дим се спуснеше и беше около тях, те бягаха точно както се казва "като дявол от тамян". За тях беше ужас, умираха, някой изчезваха безследно.

    След няколко обиколки, най-накрая ме заведе един ден преди да ми се случи убийството ми, показа ми точно как ще стане и ми каза да не се притеснявам, че ще дойде в подходящото време и ще ми помогне.

    След това вече стана ден и аз трябваше да ходя на някакво предаване, бях в публиката, предаването беше с някакъв бой, нещо като кеч.

    Усещах силно напрежение във въздуха и усещах как идва момента, започнах да ги виждам демоните как се приближават до мен, изведнъж гръмнаха лампите, настана паника, хората побягнаха.

    Интересното беше, че само аз ги виждах демоните, никой друг. Хората си помислиха, че е някое природно явление.

    Аз бях скована от страх и не можех да мръдна и точно тогава както ми беше обещано в точния момент или секунда този дим пак се спусна, заобиколи ги и всички демони пак се разбягаха от страх и умряха, бях цялата обградена с този дим. Накрая излязох с хората на вън и си отдъхнах и благодарих на Бог, че ме е спасил.

    П.П. Трябва ли да приемам буквално съня, че може би е бил Бог или някоя сила пратена от него или има някакво скрито значение в него? Кажете ми мнението си ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.12 05:53#2И.БожковИ.БожковНовакРегистрация: 18.09.12Град: БотевградОтговори: 3от: Господ ли ми помогна или нещо друго?здравей.Господ Бог се явява под формата на бял дим или някои му казват бяла мъгла когато призовеш господ в съня си той се явява за да ти помогне убииството в случая нее в буквален смисъл а това означава че демоните искат да вземат душата ти но не като убият тялото просто да я вербуват това е и причината да сънуваш често демони.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.12 05:26#3TeoShamSherTeoShamSherНовакРегистрация: Град: -Отговори: 8от: Господ ли ми помогна или нещо друго?А Господ, всъщност ме е спасил в този момент ли, когато се е явил под формата на бял дим? Аз ли съм предизвикала тези демони да искат да вербуват душата ми, в смисъл не казвам, че съм света вода ненапита, но все пак не знам дали аз ги предизвиквам или те по принцип атакуват всеки човек и си избират някой податлив? ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 12:57#4И.БожковИ.БожковНовакРегистрация: 18.09.12Град: БотевградОтговори: 3от: Господ ли ми помогна или нещо друго?Господ може да те спаси във всеки един момент когато го призовеш явил се е под формата на бял дим за да ти покаже че е с теб и няма да те изостави щом го призоваваш не е задължително да си светец за да предизвикаш демоните ако имаш нещо ценно в душата си в смисъл истински добродетели нещо чисто и непорочно това е нещото което предизвиква демоните те искат да отнемат тази душа защото е ценна за тях те са ловци и търсят трофей ако душата на човек е скверна и порочна тя не представлява интерес за тях такива хора вече са продали душите си через порочните си дела и мисли за това и демоните не атакуват всеки човек избират си такива които представляват интерес за тях.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.12 06:59#5TeoShamSherTeoShamSherНовакРегистрация: Град: -Отговори: 8от: Господ ли ми помогна или нещо друго?Аз имам много приятели, които са десет пъти по-добри хора от мен, но когато сме си говорили за такива неща, че аз сънувам страшни сънища и те ми казват, че никога не са сънували нещо до такава степен страшно, най-страшния им сън да кажем, че някой ги е гонил, но никога демони и прочие. Тях защо никой не ги атакува?ОтговорОтговор с цитат
  • 14.10.12 11:10#6TeoShamSherTeoShamSherНовакРегистрация: Град: -Отговори: 8от: Господ ли ми помогна или нещо друго?Значи ли, че това, което видях не всеки ще го вижда, когато настъпи или всички ще виждат нещата, които аз видях като например как демоните атакуват хората в различни точки на Земята?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.12.13 10:10#7МагдаленаМагдаленаНовакРегистрация: 26.06.12Град: БургасОтговори: 4от: Господ ли ми помогна или нещо друго?Разгледах коментарите и не можеш да си винаги сигурна, че това е Бог. Може да е твоя ангел. А може да е демонично същество, защото често се случва демон да е толкова еднакъв с ангел, че да нямат никаква разлика.
    Този "дим", който си видяла насън вероятно е била натрупана магическа сила. С други думи, същество създадено от натрупване на много енергия. И вече зависи от цвета на дима, можеш да си правиш различни изводи за тази енергия, за това същество.
    За мен това е най-близко до истината, защото що се отнася за Бог и Сатаната има само тъмнина и светлина- няма различни цветове. А сивото също си е цвят, което говори за магическа сила.
    Затова напълно е възможно тази натрупана сила да е твоята, на роднина, на познат, а щом ти е казала, че ще ти помогне, може да е на всекиго с добри или лоши намерения и със сигурност е някой, който те познава много добре.
    Но на нещо неизвестно като това не бива да се вярва толкова много, ако го срещнеш в материалния свят...
    Просто трябва да се огледаш малко, за да разпознаеш чия е тази енергия
    Надявам се да съм помогнала
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest