Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Прекалено много се смееш насън

Прекалено много се смееш насън

  • 26.08.12 01:00#1monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7Прекалено много се смееш насънЗначи ли нещо, ако прекалено много се смееш насън? За прекалено много става дума всеки ден, всяка сутрин. Наскоро започнах да помня на какво се смея, а пък аз си се смея така откакто се помня сигурно...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 12:34#2Нора КонстантиноваНора КонстантиноваНовакРегистрация: 07.07.12Град: СофияОтговори: 5от: Прекалено много се смееш насънИдея си нямам какво е да се смееш много насън , но моята 11 годишна дъщеря го прави непрекъснато , а аз и се радвам защото според мен е прекрасно ! Всеки път когато я чуя нощем , а тя често спи при мен се радвам ... мисля че тя е щастливо дете ! Така че приеми и ти така нещата ... щом се смея , значи съм щастлива ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 09:28#3МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.08.12Град: ДобричОтговори: 21от: Прекалено много се смееш насънноричка :Идея си нямам какво е да се смееш много насън , но моята 11 годишна дъщеря го прави непрекъснато , а аз и се радвам защото според мен е прекрасно ! Всеки път когато я чуя нощем , а тя често спи при мен се радвам ... мисля че тя е щастливо дете ! Така че приеми и ти така нещата ... щом се смея , значи съм щастлива

    Хейй! Аз също се смея на сън и съм на 11 но не мога да си спомня защо... има случеи в които плача на сън.. когато се събудя (ако съм се смеела) някак деня ми върви по-добре а ако съм плачела денят минава много тежко и обикновенно вали ...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest