Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Способност или разхлабен разум?

Способност или разхлабен разум?

  • 26.08.12 12:32#1monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7Способност или разхлабен разум?От доста време забелязвам, че съм...кажи речи по-различна от другите. Не съм сигурна дали това, което открих са способности, но са интересни и ще съм много благодарна, ако някой може да ги назове.

    Преди години открих, бях доста малка, че ръцете ми излъчват безумна топлина. Без значение дали е зима, в най-големия студ. Също така като приближа ръцете си и започна да правя кръгови движение се получава нещо като енергийна топка. Идея си нямам кво е това. По-късно осъзнах, че с тая енергия мога да отнемам болка и да я успокоявам, за лекуване не знам.

    Често ми се случва да знам неща преди да съм ги разбрала. Имам впредвид, че примерно понякога решавам, че еди си кой човек е от Плевен и бам , наистина е от там. Колкото и тъпо да звучи, играта "Намислих си число, познай го" ... успявам. Когато човекът до мен визуализира това число и мисли за него, просто усещам как .. не знам как да го опиша , но като се постарая малко и го виждам в главата си тва число...

    Моля ви кажете какъв е тоя подбор на умения, защо ги имам или просто откачам? >.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 01:47#2мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Способност или разхлабен разум?Здравей мила
    това каква дарба имаш трябва сама да я осъзнаеш. Но още не си озряла за това и се надявам вече тепърва да ти се изяснява едно по едно нещата. Мога да ти дам съвет вземи и прочети за това точно има доста неща който можеш да разбереш може и в нета може и просто да влезеш в някоя книжарница и дори да не си купуваш книгата ако нямаш възможност да си нахвърлиш така някакво инфо. Помисли за това. Успех
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 11:21#3Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Способност или разхлабен разум?Аз също познавам, както ти даде за пример, че еди-кой-си е от еди-къде-си... Даже и любимите цветове познавам... но за първата част - един мой роднина е така... всъщност вече не толкова, но така или иначе си нещо като лечител, ако се сещаш какво имам в предвид...ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.12 01:29#4monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: Способност или разхлабен разум?А възможно ли е тези способности да са като портичка за ... лоша сила... смисъл бувкално да отваря порта за всякви зли сили и същества... ОтговорОтговор с цитат
  • 22.09.12 09:01#5Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Способност или разхлабен разум?ardentika :А възможно ли е тези способности да са като портичка за ... лоша сила... смисъл бувкално да отваря порта за всякви зли сили и същества...

    Не.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.12 11:38#6monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: Способност или разхлабен разум?des4y :Не откачаш споко Ти си дете "индиго" . Ако си родена към 1991 или 1990 някъде там значи наистина си .Предсказано е че ще се появят много такива деца като теб в Последните дни преди Второто Пришествие.Денят и Часът са близо
    Какъв ден и час? >.< Пък аз съм 22 дек 1994 ....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest