Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Две нощи подред сънувам лоши сънища

Две нощи подред сънувам лоши сънища

  • 22.08.12 11:17#1МиленаМиленаНовакРегистрация: 22.08.12Град: -Отговори: -Две нощи подред сънувам лоши сънищаПървата вечер сънувам че обиват една комшийка, наръгват я с нож и ме обвиняват мен, а аз не съм го направила.

    Снощи сънувах че сестра ми е починала, и аз много страдам. И крещя че си я искам. Сънувам и как страдам за нея. Какво означава това..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 11:18#2Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Две нощи подред сънувам лоши сънищаМоже да е предсказание... Или просто си качи капан за сънища и няма да имаш повече кошмари.ОтговорОтговор с цитат
  • 28.08.12 05:16#3TeoShamSherTeoShamSherНовакРегистрация: Град: -Отговори: 8от: Две нощи подред сънувам лоши сънищаЯвно нещо невидимия свят се бунтува и аз 2 дена подред само кошмари със смърт и демони сънувах, вчера не можах да спя, разбрах, че и други хора се оплакват.
    Напоследък нещата не вървят въобще на добре, дано не е за лошо или да ни дадат по-ясни сънища, че да можем да ги разтълкуваме.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest