Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Еротичен сън

Еротичен сън

  • 21.08.12 05:18#1ГеоргиГеоргиНовакРегистрация: 21.08.12Град: ПомориеОтговори: 2Еротичен сънЗдравейте значи предния ден сънувах една известна певица но, няма да споменавам име, съня беше следния.

    Имах абитуриентски бал и бях с кола, аз карах, певицата стоеше до мен а отзад един приятел, така и не разбрах кой точно беше, губи ми се физиономията му. Стояхме си в колата и по едно време певицата взе да се съблича, тогава аз взех да я барам и като разбрах какво става започнах да я целувам по интимните части, тогава приятеля ми ме нарече по име, само това чух от него и това е, той бездействаше а аз още я целувах, после мина малко време и тогава спряхме тя се облече и всичко беше до там, след това слязохме от колата и тогава се събудих. Между другото аз завърших преди 2-г. и не ми се вързват нещата но както и да е, дори се чудих един ден дали изобщо да питам какво значи този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 09:41#2МихаелаМихаелаНовакРегистрация: 15.08.12Град: ДобричОтговори: 21от: Еротичен сънчовек.. по шантав сън не съм чувала ... (по скоро чела)нз ко значи ама успя да ме разведриш! ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 10:22#3ГеоргиГеоргиНовакРегистрация: 21.08.12Град: ПомориеОтговори: 2от: Еротичен сънАми шантав но разказвам това което сънувах, аз се интересувам какво значи.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.12 01:37#4БезименнаБезименнаНовакРегистрация: 14.07.12Град: СофияОтговори: 5от: Еротичен сънMoje bi si iskal neshto razlichno ot tova, koeto imash i si go predstavqsh s pevicata, koqto haresvash i kato vid i kato pevica :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 11:21#5ГеоргиГеоргиНовакРегистрация: 21.08.12Град: ПомориеОтговори: 2от: Еротичен сънДо някъде, може би е тъка. Аз четъх в гугъл какво значи но всеки пише различно, и все пак не е, за лошо :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 11:31#6MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Еротичен сънМоже би ти липсват такива изживявания в реалността.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest