Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Защо нищо не ми върви?

Защо нищо не ми върви?

  • 20.08.12 12:57#1НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7Защо нищо не ми върви?От известно време, да не кажа от година две, нищо не ми върви! С каквото и да се захвана просто не се получава. Имам желание, но винаги нещо се случва и не става. Хората които са около мен и те страдат от това в момента, в който те спрат да са в постоянна близост с мен всичко има се нарежда! Толкова съм бясна, че всичко върви назад че се чувствам като в някаква дупка, сякаш имам черно перде пред очите и не мога да намеря сили да стъпя на краката си, сякаш нещо ме е хванало и ме тегли надолу.

    Какъв е този късмет който имам не знам ама хич не ме устройва!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.12 10:48#2MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Защо нищо не ми върви?И аз бях така преди 9-10 месеца. Чак бях започнала физически и психически да се чувствам зле без някаква причина. Отидох при една баба, която лее куршум, тя ми каза, че съм имала направена магия. Не знам дали ме излъга да ми вземе парите от трите процедури за да развали магията, но след месец-два почувствах голяма промяна. Всичко тръгна по старому. И психически, и физически съм ок.
    Между другото, все си мисля, че когато има някой, който ти завижда, използва т.е няма чисти мисли към теб, то този човек ти спъва късмета и започва всичко да ти върви на зле. Дали няма някой от твоето обкръжение приятел, роднина, с който да не се понасяте особено?
    Казваш, че и на теб не ти върви, не вярвам ти да си причината.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.08.12 09:15#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Защо нищо не ми върви?RADST :MOZE DA SI V SATURNOVA DUPKA ILI TAKOVA ZAVARTANE NA PLANETITE.PONIAKOGA TRAE 7 GODINI.NO MOZE DA E OT MAGIA-ZAVRZAN KASMET-NA 6,7,9 VAZELA S 4EREN KONEC I T,.N-SA6TESTVUVAT TAKIVA NE6TA,ZNAM GO OT LI4EN OPIT

    ILI PROSTO SADBA ZA MOMENTA


    Как е възможно такава магия да ти повлияе?
    Какво е нужно на поръчителя, за да поръча такава магия, знаеш ли?
    За себе си мога да кажа, че толкова зле не съм била, бих казала, че имам късмет, и то доста, но когато се събера с хора, които са по-малко способни от мен, може да звучи не скромно, но е така, сякаш всичко се преобръща наопаки. Освободя ли се от тези хора, всичко ми тръгва гладко отново. Странна работа.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.08.12 02:53#4LindaLindaНовакРегистрация: 29.07.12Град: СофияОтговори: 1от: Защо нищо не ми върви?И при мен е така. Абсолютно по същия начин, не ми върви в нищо, постоянно имам някакви проблеми, а и близките ми също. Просто в моето семейство нищо не върви - пълна безизходица. Мисля че тегне нещо над мен, над тях, не знам обаче какво да направя. Къде да отида? При кой? Има много шарлатани, които само ще ми вземат парите, ще ме излъжат! Пълно отчаяние...ОтговорОтговор с цитат
  • 26.08.12 01:34#5monikamonikaНовакРегистрация: 26.08.12Град: -Отговори: 7от: Защо нищо не ми върви?Хах странно е когато видиш собствените си проблеми на други хора. Минах през същото, даже по-страшно от това, което казвате вие. Ако някой наистина има желание да намери помощ да ми пише на лично, ще споделя личния си опит.
    П.С. При мен всичко е наред вече *да чукам на дърво* :Д
    ОтговорОтговор с цитат
  • 31.08.12 07:08#6мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Защо нищо не ми върви?Към nadeto0o91
    Това съвсем не е вярно което сте писали за вас. Как е възможно все да сте недоволна от това което става около вас. Вие не оценявате какво имате и на какво сте способна. Стига с тези лафове не ми върви и нищо не се довършва до край----
    Какво значи това НА САМИТЕ СИ ВЪПРОСИ МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕТЕ ОТГОВОРИТЕ затова не е нужно просто ей така да си пишете теми тук да пишете ги но не и от свое оплакване. Вие напротив сте доста силна натура, доста можеща доста величествена но май не се оценявате по достойнство я се сравнете с някоя около вас. Да не сте посмяли да говорите повече така не привличайте дори на шега негативизмът към вас. Вие сте такъв разкошен човек изпълнен с радости и сили и емоции. Моля ви не ми се сърдете но такъв човек като вас не може да се оплаква стегнете се и си кажете СТОП огледайте се и се наслаждавайте на това което имате а не на това което искате да имате. Съвсем не искам да ви обидя. Това може би ви е ясно. Помислете добре на думите ми и отново ще си пишем
    с поздрав Меги
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.09.12 12:23#7MilenaMilenaНовакРегистрация: 01.09.12Град: -Отговори: 2от: Защо нищо не ми върви?nadeto0o91 :От известно време, да не кажа от година две, нищо не ми върви! С каквото и да се захвана просто не се получава. Имам желание, но винаги нещо се случва и не става. Хората които са около мен и те страдат от това в момента, в който те спрат да са в постоянна близост с мен всичко има се нарежда! Толкова съм бясна, че всичко върви назад че се чувствам като в някаква дупка, сякаш имам черно перде пред очите и не мога да намеря сили да стъпя на краката си, сякаш нещо ме е хванало и ме тегли надолу.

    Какъв е този късмет който имам не знам ама хич не ме устройва!

    И аз така си мислех... Но, открих начин това да се промени - ПРОМЕНИ МИСЛЕНЕТО СИ!
    Колкото и да не ти върви и всичко да е "спънато", събуждай се сутрин и си казвай "Днес ще е хубав ден!" и се усмихни. Преди да си легнеш, анализирай деня и си кажи: Всяко зло за добро!". Запчни да мислиш положително и ще привлечеш положителното към себе си. Много е трудно... Наистина е трудно при хиляди проблеми и трудности, човек не може да превъзмогне себе си, но трябва. Имаше и филм по този повод, който го препоръчвам горещо "Тайната". Филмът до някъде ще те накара да обърнеш монетата! УСПЕХ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.01.13 12:43#8danieladanielaНовакРегистрация: 11.01.13Град: ГабареОтговори: 1от: Защо нищо не ми върви?i pri men e absolutno shstata istriq kakvoto si pomislq da napravq i skakvoto se hvana da pravq vsi4ko mi vhrvi naopaki i na blizkite mi shsto zasto taka na kakvo se dhlji tova magiq li ni e napravena ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.13 07:34#9НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7от: Защо нищо не ми върви?Да може и да си права,защото аз имам усет за лошите хора ,т.е. двулични и т.н.,когато спрях да общувам с хората към който имах подобно предчувствие доста неща се промениха.Не знам ,може и да е въпрос на психическа нагласа,но със сигурност действа ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.13 07:36#10НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7от: Защо нищо не ми върви?Недей да се свързваш с шарлатани ,позитивното мислене е най-важно,то спира всичко лошо ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.13 07:40#11НадеждаНадеждаНовакРегистрация: 11.08.11Град: -Отговори: 7от: Защо нищо не ми върви?Благодаря.наистина ми подейства като шамар в лицето (от онези шамари които когато си в паника някой ти удря шамар и ти идваш на себе си) ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest