Намерих прилеп

  • 16.08.12 01:17#1Нора КонстантиноваНора КонстантиноваНовакРегистрация: 07.07.12Град: СофияОтговори: 5Намерих прилепЗдравейте!

    Нямаше ме повече от месец в къщи и вчера като се прибрах намерих един умрял прилеп по средата на терасата ми. Направо се беше препарирал. Терасата ми е вътрешна и доста голяма и направо се втрещих като го видях.

    Първосигналната ми реакция беше да го изхвърля, както и направих, а после влязох в нета, за да прочета какво вещае това . Отзивите са много противоречиви ...от най-големия късмет до най-черната магия .Ако някой знае нещо по въпроса нека пише, че има да го мисля ...Ако е магия ...може би трябва да и се противодейства , ако е късмет, значи просто го изхвърлих на улицата...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 10:09#2ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Намерих прилепПрилепа наистина има страшно силна енергия, въпроса е как ще се използва (за това е противоречиво).Може просто там да си е умрял или да е носел някакво известие със себе си хубавото е,че не е убит от теб,поне за това може да не се тревожиш (убийството на прилеп е наистина страшно и опасно нещо).Само крилата му са талисман(за късмет) и то направени по определен начин.Но така или иначе е изхвърлено няма какво да се направи и да го мислиш. А дори и да не беше, трудно би се намерил истински специалист по тази част,който да знае какво и как да направи и на когото може да се има вяра. Не го мисли толкова, просто следи събитията и в даден момент евентуално ще можеш да навържеш нещата лато причина-следствие.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.12 10:10#3ChaosChaosНовакРегистрация: 08.08.12Град: ВарнаОтговори: 47от: Намерих прилепПрилепа наистина има страшно силна енергия, въпроса е как ще се използва (за това е противоречиво).Може просто там да си е умрял или да е носел някакво известие със себе си хубавото е,че не е убит от теб,поне за това може да не се тревожиш (убийството на прилеп е наистина страшно и опасно нещо).Само крилата му са талисман(за късмет) и то направени по определен начин.Но така или иначе е изхвърлено няма какво да се направи и да го мислиш. А дори и да не беше, трудно би се намерил истински специалист по тази част,който да знае какво и как да направи и на когото може да се има вяра. Не го мисли толкова, просто следи събитията и в даден момент евентуално ще можеш да навържеш нещата лато причина-следствие.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.09.12 03:34#4Сара КипроваСара КипроваНовакРегистрация: 25.09.12Град: БургасОтговори: 1от: Намерих прилепВ моята къща отдавна са се настанили прилепи на тавана. В началото бе стряскащо, но с времето свикнахме с тях. В същност не са опасни животинки, и в стаите са влизали, и в ръка съм ги вземала, като се изморят, намирала съм и умрели два пъти на стълбите. Вече са като домашни любимци. Да Ви призная малко съм суеверна и ми се иска да знам какво предвещава това: прилепи в къщата. Ако някой знае нека ми сподели.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest